Gada balva sejas kopšanā. #keroapproves

Autors: hiperkeri, 2015. gada 30. decembris, 17:43:10
Gada balva sejas kopšanā. #keroapproves

Te nu ir viena no tēmām, kuru šogad esmu mīlējusi un cietusi visvairāk. Šīs rekomendācijas man nāk no sirds. Un aknām :D
Te nu man laikam būs jālauž tradīcija un jāsadala mani dārgumi pa zīmoliem, jo ir dažas kopsakarības, kas valda manos plauktiņos... Un, ja firma ir padarījusi labu darbu, tad no manis viņi ir pelnījuši uzslavas!

Gada balva sejas ādas mīlēšanā

 Madara

20151230170856-52652.jpg

Te nu sākšu ar tiem dienas un nakts krēmu paraudziņiem, jo tieši šādā veidā sākās mana mīlestība uz Madaru. Mani ļoti pārsteidza pārdomātās konsistences un smaržas īpašības - tās ir dabīgas un pietiekami neitrālas, lai nekairinātu ne manu degunu, ne ādu. 

Dienas un nakts krēmi ir ārkārtīgi komfortabli un mitrinoši ādai, ne mana taukainā sejas daļa, ne sausā nekur nevelk vai nekož, viss ir tā, kā sejas krēmam būtu jāstrādā. Bet mīnuss ir - dienas krēms ne vienmēr strādā kopā roku rokā ar silikonbāzes tonālo krēmu. Bet, ja tādu nelieto, jo tas ir reljefa izlīdzināšanai un `samtaināka efekta` sniegšanai, tad nav nekādu problēmu :)

Varu pačukstēt, lai cenas Madaras mājaslapā nebiedē - viņi samērā bieži piešķir atlaides saviem produktiem, un tilpumi ir pieklājīgi, līdz arī to naudas ieguldījums ir samērā gudrs ;)

Mossa arī ir Madaras produkts (viņi gan šo līniju strikti nošķir), bet principu nemaina - labs produkts - bet zemākas cenas. Man vislabāk patika te testētais vitamīnu eļļas serums - tas ir tas, kurš manā skaistumplauktiņā vienmēr tiks papildināts - un janvārī Drogās šim būs atlaides (tagad par pirkumiem dod kuponu grāmatiņu, kurā iekšā ir šis eļļu brīnums, un šo piedāvājumu es beidzot arī izmantošu). Par viņu sejas krēmiem - teikšu tomēr, ka Madaras oriģinālie ir foršāki manai patikšanai, kaut arī dārgāki.

Vispār esmu eļļu piekritējs, bet draudzene mani ir pienaglojusi pie Madaras attīrošajām putām ar savu Ziemassvētku dāvanu, jo šīs putas ļoti ātri un viegli notīra visu meikapu, acu tušu un nav vajadzīgs tāds process, kāds man ir ieviests ar eļļām. Un, ja man ir aizstātas manas eļļu tīrīšanas, tas pats par sevi pasaka daudz par produktu. Veikalos maksā 17 eiro.

Un, vai es varu pielikt treknu punktu visam ar Madaras pīlinga masku? Ak. Esmu reliģioza piekritēja! Vienkāršākais un efektīvākais veids, kā atbrīvoties no atmirušajām ādas šūnām. Protams, tā kā šis ir AHA līdzeklis, tas nevar iekļūt porās, tas ir virspusējs līdzeklis, bet par tām man gādā mana eļļu attīrīšana pāris reizes nedēļā. Šo es lietoju 2 reizes trešdienu un svētdienu vakaros, uzlieku mālu masku pēc tam, un nākamajos rītos esmu kā bēbis, ar atjaunotu vismaz virspusi no sevis :) :D Par iekšpusi gādā mīlestība, vakariņas un Stenders :D Madaras veikalā parastā vena 23 eiro, uz atlaidēm ir gadījies par 17 un 15  arī dabūt :)

Dzintars

Letiņi malači!

20151230172705-78902.jpg

Dzintars ražo vismatējošāko dienas krēmu, kādu man ir nācies testēt. Labs pēc sastāva, mitrinošs, un uzkrītoši matējošs. Tagad, ziemā, liekas, ka pat mazliet par traku, tāpēc apakšā noteikti lietoju mitrinošu serumu, jo šis gādā arī par minimālu liftinga efektu. Es gan mazliet apstulbu, ka tas maksā 21 eiro, jo man likās, ka viss no Dzintara būtībā ir lēts, taču šis produkts man parādīja, ka līdzi nāk arī pievienota vērtība :)

Un es arī ļoti izbaudu viņu atsvaidzinošo sejas ūdeni - it īpaši vasarā tas man bija liels palīgs :) Tagad es to izmantoju, kad jūtu, ka seja paliek dienas laikā taukaināka - uzpūšu uz sejas un ļauju iesūkties-sejas āda atgūst mitrumu un tik ļoti vairs nemēģina to izrādīt ar liekām taukvielām. Prīmā produkts! Pirku Rimi skaistuma nodaļā.

Siberika

No šiem es mūžīgi pirkšu sejas maskas - un šīs ir pelnījušas, lai tās ievēro

20151230173412-35047.jpg

Darvas maska (ap 2 eiro) ir man piemērotākā mālu maska, kuru reklamēju visriņķī apkārt, jo viņa ir lie-lis-ka! Maiga, efektīva un ar maigu pirtiņas smaržu. Un pašam nav jāiespringst kaut ko jaukt.

Diemžēl jaukšana piederās pie otras maskas - mitrinošās maskas ar hialuronskābi un brūnajām aļģēm. Šī gan ir ieguldījums, un ir ļoti jāpiedomā par proporcijām - bundža domāta 6 reizēm (reāli vienmēr man pagatavojas par daudz un no šī daudzuma varētu izvilkt 8-12 reizes), pulveris ir jāsajauc ar ūdeni, jāizveido mazliet gumijains krēms un jāklāj uz sejas! žūstot tā atvēsina (milzīgs pluss!) un kopj, mitrina, izveidojot gumijainu plēvīti, kuru tu pēc tam vienkārši novelc nost no sejas un neko vairāk nemazgā. Jāuzmanās tikai no sakalšanas, tad gan ir grūti un sāpīgi, bet te man palīdzēja dzintara špricieris, kas atkal samitrināja to masku un bija atkal viegli noņemama. Tāds interesants un tricky produkts, pie tam maksā 10 eiro uz atlaidēm (parasti 14 ), bet noteikti ir vērts, lai to izmēģinātu ar draudzenēm kādā smieklīgā pidžamballē. Jā, un tādas var mierīgi rīkot, līdz tev ir 100. Bez problēmām :D

Nu re :)

Te esmu atklājusi visu, kas uztur manu seju svaigu, šis tomēr nav tas raksts, kurā es vēlos dalīties ar saviem piedzīvojumiem ar pieaugušo pumpām, taču varu pateikt, ka šī cīņa beidzot redz horizontu, un man ir liela nojauta, ka līdz kāzām vasarā man būs `pilnīgi noooormāla āda` :D

Blogo Sieviešu Klubā un saņem dāvanu no Herbalife SKIN

20151214152811-95744.jpg