Gada balva! Ķermeņa un matu tops :) #keroapproves

Autors: hiperkeri, 2015. gada 30. decembris, 17:02:21
Gada balva! Ķermeņa un matu tops :) #keroapproves

Sveikas, mīļās dāmas!

Šodien es jūs lutināšu, jo man padomā sastrādāt veselus 2 blogus. Un šis šoreiz būs pilnīgs Divi Vienā, jo, salīdzinoši ar visām citām kategorijām, es ķermeņa un matu produktu favorītus atradu sen un lietoju tos jau ilgu laika periodu, lai saprastu, ka no manas rutīnas tie neizies, tādēļ drošu sirdi dalos ar Jums, jo gribās Jums vēlēt to labāko Jaunajā gadā! Tad nu šis ir tas veids, kā es to daru :)

Gada uzvarētāji kategorijā Ķermeņa mīļotāji

Gada smagsvars

Te nu būs droši vien tā lielākā darba veicējs - vismaz man - un svarīgākā arī - skrubis!

Te nu man ir divi čabuļi, kas roku rokā darbojoties, saglabā mani tīru un gandrīz spīdīgu :D

Ķermeņa suka, The Beauty Factory no Drogām, ap 4 eiro, garajā kātā, kas man ir draugs pirms dušām un Apelsīnu un Laima skrubis no Siberikas - mīiiiiilzīgs ķobis par 7 eiro, kas procesa laikā arī mazliet uzputo un tiešām kārtīgi noberž- šis nu ir kvalitatīvākais berzējs, kuru par tādu cenu nav žēl aizskalot pa caurulēm lejā - lieliski smaržo, nekas nenotek un nenokrīt uz vannas apakšas, vēl neko nesākot darīt. Gandrīz krēmveida konsistence, kas labi turas kopā, sāls kristāliņi pietiekami lieli un daudz, lai veiktu `slīpēšanas darbus` pietiekami perfekti. Un pluss par karotīti bundžā - lai neievazātu skrubī slapjās rokas, kas beigās citus skrubjus atmiekšķē vai atšķaida..

20151230162207-89258.jpg

Gada dušas želeja

Protams, ko te var daudz ieteikt, bet vismaz varu dalīties savā favorītā - miilzīga pudele ar LABU vaniļas aromātu (ziniet tos dažus vaniļas produktus, kas sāk šķebinoši sēdēt uz ādas? Nē, šis mani lutina. Īsi un kodolīgi), dabīgām sastāvdaļām, var lietot gan lieli gan mazi. Par cenu 5eiro 750 ml ir patiešām labs pirkums :)

http://biocosmetic.lv/e-veikals/lovea-dabiga-dusas-zeleja-vanila-750ml/

20151230162608-32125.jpg

Gada SPA (ātrais un vēl ātrākais variants)

Redziet, man patīk pēc dienas atpūsties. Katru dienu. Tāpēc šī man ir tāda kategorija, kur man patīk sevi lutināt -aromāts, konsistence, svarīgi arī ilga mitrināšana, jo, vai ziema vai vasara, man patīk, ka visi šeit minētie produkti ir gas gruntīgs, kas pakavēsies kādu ilgāku brīdi uz ādas, bet netraucēs tālākām gaitām. Protams, katram jau savs, tāpēc te man ir arī sliņķu versijas :)

20151230162907-32151.jpg

Ja man ir laiks un negribas vispār ne ar ko ņemties, tad ieiešu vannā ar Stendera vannas bumbu, šī gada vannas bumba man ir Šefs. Nu seksīgas viņam tās bumbas. Man patīk un manam šefam arī :D

Ja man ir maz laika, un pēc dušas un nosusināšanās dvielī negribas ilgi ķēpāties ar ķermeņa krēmiem, noteikti nāks palīgā mani Stendera ķermeņa sviesti - man patīk pilnīgi visi, bet pašlaik man uz urrā iet Rozes sviests, un nu jau esmu papildinājusi savu  arsenālu ar atkārtotu kokosriekstu sviesta bundžiņu. Ko es daru? Noskalojos un, kamēr duša vēl man tek virsū un silda, ņemu ķermeņa sviestu un ierīvēju ādā - šim tā formula neaiztek pa reni un siltuma ietekmē tas perfekti uzklājams uz ādas. Kad visa esmu gatava un smaržīga, nogriežu ūdeni un nosusinos un saģērbjos. Gatavs!

Un, kad man ir laiks, tad kvalitatīvi izmasēju kājas un visu citu ar Stendera aprikožu ķermeņa eļļu. Šim man ir jābūt mājās, jo bez šīs es nevaru dzīvot. Kaut piepilinot klāt vannas ūdenim vai kāju vanniņām - šī ir ļoti aromātiska, garšīga un maigi kopjoša eļļa, kuru IR BAUDA lietot! #keroapproves

Un nu - uzvarētāji kategorijā Matu lutinātāji

Gada matu atvaļinājums

Te nu es jums neieteikšu, kurš šampūns un kurš kondicionieris jums der - es šo soli izlaižu, jo jūs paši zināsiet labāk, ar ko jums jūsu matus mazgāt. Bet advancētai kopšanai nu jau sākšu jums čukstēt šo to. Vai nu ir naudiņa, lai pirktu Kerastase produktus vai budžeta kategorijā ieteikšu šos -

20151230163816-10850.jpg

20151230163831-91891.jpg

Matu maskas IR jālieto! Tas izmaina pilnīgi visu mata struktūras kvalitāti, vai maskas liek vai neliek! Tad nu man favorīti ir Collistar matu apjoma maska (tā DOuglas ir 19 eiro), vai arī šis John Frieda mazais matu brīnums (miraculous recovery hair mask), kurš pietiek patiesi ilgam laikam un principā ar šo nav ilgi jānogaida, lai skalotu ārā no matiem, jo iedarbojas man vienmēr uzreiz. Mati paliek kā no reklāmām. Nemeloju :) Pērku, kad Rimi vai Drogās ir atlaide - ap 4-6 eiro varu dabūt katru reizi. Šis man strādā labāk kā Macadamia matu maska, kuru vienmēr ir jāķer Trakajās dienās Stokmanā par 8 eiro, jo parasti maksā vairāk, un tas par 100 ml.. Nu ja, un ar to man pirmā iepazīšanās nebija tik spoža kā ar šo, bija jāpierod matiem. Bet efekta ziņā - šis mazais brīnums ir tāds pats un labāks laika efektivitātes ziņā. Un mitrums matu galos pieturās vairāk dienas kā ar Makadāmiju. Nu re.

Tad nu jau droši varu galvot par Stendera matu krēmu un matu eļļu, kuri izvelk mani no matu apgriešanas nu jau 4.mēnesi. Laikam pieklājības pēc, janvārī tomēr būtu jāpiesakas pie frizieres....

Lai nu kā, šie divi produktiņi, abi maksā 12.40 katrs stenderveikalos, pietiek iiiiilgam laikam, uzreiz pēc mazgāšanas palīdz ieslēgt mitrumu matu galos, atšķetināt visu, kas šķetināms (īpaši eļļa), lietoju tos abus kopā - sākumā 1 pumpīti krēma iemasēju viscaur matos un tad eļļu puspumpīti matu galos un tad man nav kauna parādīties cilvēkos, jo mati uzvedas labi :) - vismaz aizgāju uz sieviešklubiņa dāmu pasākumu - un mati bija pai pai :)

20151230164937-93686.jpg

Paldies Catwoman par foršajām bildēm! :)

Un jā, matiem ir, ir slodzīte - veidoju reizi 3-5 dienās, tā kā tiešām varu teikt, ka šī kategorija ir tā, kas gādā par manu matu veselību :) Vitamīnus speciāli nedzeru, viss ir tikai ikdienas pārtikas un kopšanas nopelns.

Gada sardze un pucētāji

Te nu man ienāca prātā pievienot savus veidojamos līdzekļus, kuriem esmu pateicīga par to, ka varu aiziet uz sabiedriskiem pasākumiem ar frizūru, jo bez šiem nekas neizdotos.

20151230165319-32976.jpg

John Frieda (pamanāt sakarību? ;) ) matu žāvēšanas losjons ir bijis vienīgais, kurš veido paliekošu apjomu pie saknēm. Iepūšot to pie matu saknēm un izžāvējot ar fēnu (un galvu noliektu uz leju) šis mazulītis man rada apjomu, pēc kāda es siekalojos ap žurnālu reklāmām. Protams, bez uzkasīšanas. Vēl viens pluss - šis ir pirmais šāda veida līdzeklis, kas to apjomu arī notur, mierīgi 2 dienas. Tas ir liels bonuss viņa dārziņā no manis. Protams, šis neveidos apjomu `pats no sevis`, izžāvējot ar laiku matiem nožūstot pašiem, tas ir izteikti fēna un lielās sukas produkts, jo tā konsistence ir mazliet lipīga laikā, kad mati žūst. Kad mati ir sausi, nekas nav jūtams :) Cena ir ap 4-6 eiro Drogās.

Montebello bezgāzes matu laka ir VISLABĀKĀ matu laka, kādu var atrast. Tur mežonīgi ilgi, un cieši (bet mīl mani maigi :D), un to var izķemmēt. Un lieliski smaržo!

Pa 10 eiro pērku Meistars veikalā. Varbūt vēl kādā frizierveikalā var atrast.

Un Umberto Gianini Krāpējs jeb Cheat sausais šampūns ir labākais matu sausais šampūns. Lieliska smarža, ilga iedarbība un piedod apjomu (pie kā daudzi līdzīgi produkti piemelojas klāt), dara visu, kas rakstīts uz pudelītes. Un skaisti izskatās. Maksā 6 eiro Drogās - tagad atlaidēs tieši ir! Bet šajā diemžēl ir samērā maz tā produkta, tāpēc katru reizi apdomīgi lietoju. 

Nu re. Kārtējās balvas sadalītas. Te nu gan daudz var paķert jaungada vai novēlotām ziemīšu dāvanām, jo katrs no šiem produktiem ir patiešām lieliska dāvana, kurus es pati labprāt redzētu zem savas eglītes////:)

Blogo Sieviešu Klubā un saņem dāvanu no Herbalife SKIN

20151214152811-95744.jpg