FOTOPADOMS: kā pašas spēkiem tikt pie rudenīga grima?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 29. septembris 2011 00:00
1246

Lai spītējot rudens vējiem, lietiem un pelēcībai, dienas grims būtu perfekts līdz pat pašam vakaram, Sieviešu Klubs atklāj triku! Ievēro svarīgāko grima pamatlikumu - pirms dienas grima kārtīgi attīri un mitrini ādu. Mūsu izvēle - Physiogel krēms. Vēlies šoruden īpaši akcentēt savu sievišķību? Izmēģini šo grima klāšanas instrukciju!

 

 

Jau rakstījām, pirms laika meklējām modeli Sieviešu Kluba lasītāju rindās. Gribējām rudens grima tendences soli pa solim ļaut izmēģināt tieši kādai no jums. Šī konkursa uzvarētāja bija Kristīne! Ar viņu tikāmies kādā rudenīgā dienā, iepazināmies un ķērāmies uzreiz pie darba. Mūsu mērķis - kopā ar stilisti un vizāžisti Daci Grīnbergu notestēt Physiogel krēmu un soli pa solim parādīt, kā arī savās mājās tikt pie tik skaista ikdienas grima. Jo pucēties ir tik sievišķīgi, skaisti un sirdi iepriecinoši, vai ne?

 

INSTRUKCIJU SKATIES ŠAJĀ FOTOBLOGĀ!

 

{fotoblog: 1912}

 

 

Sieviešu Klubs testēja Physiogel krēmu. Tas veicina ādas lipīdu kārtas fizioloģisko atjaunošanos un ādas ilgstošu mitrināšanu. Ieteicams sausai, jutīgai un alerģiskai ādai. 

 

 

Sieviešu Kluba verdikts:

 produkts ir lielisks! Kā Kristīne teica - efektu jūt acīmredzami, kā krēms uzklāts uz ādas! Arī savu uzdevumu veic lieliski - āda visas dienas garumā tiek pasargāta un grims līdz pat vakaram ir perfekts. Dace Grīnberga mums atklāj - labus dienas krēmus droši var izmantot par bāzi dienas grimam. Physiogel testu izturēja!

 

VĒLIES NOSKAIDROT, KĀDS GRIMS PIESTĀVĒTU TIEŠI TEV? PIESAKIES UZ STILISTES DACES GRĪNBERGAS INDIVIDUĀLAJĀM KONSULTĀCIJĀM, KAS NOTIEK SIEVIEŠU KLUBĀ. VĪLANDES IELĀ 1/9, IEEJA NO ELIZABETES IELAS, 2. STĀVĀ. LAI PIETEIKTOS, SPIED ŠEIT>>

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

Foto: Māris Lapiņš, www.mlstudio.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras