Fotoatjaunošana – jaunības eliksīrs

Intensa.pro
Intensa.pro 19. septembris 2014 20:20
1585

No seniem laikiem cilvēki meklē iespēju pagarināt savu jaunību. 21. gadsimtā vairs nav vajadzības pārdot dvēseli velnam vai apceļot visu pasauli jaunības eliksīra meklējumos, jo estētiskā medicīna visu laiku piedāvā jaunākās un efektīvākās vecuma izmaiņu korekcijas metodes. 
Pirmā skaistumkopšanas industrijas servisa portāla INTENSA.PRO redakcija pastāstīs par populārāko ādas atjaunināšanas metodi – fotoatjaunošanu.

Kas ir fotoatjaunošana?

fotoomolozenije-intensa.pro

Pirms doties uz fotoatjaunošanas procedūru, jānoskaidro, kas tā ir pēc būtības, lai izvairītos no nepatīkamām sekām.
Fotoatjaunošana ir salīdzinoši jauna skaistumkopšanas procedūra, kura ir vērsta uz ādas vecuma izmaiņu korekciju un jaunu defektu novēršanu.
Procedūra tiek veikta ar speciāla aparāta palīdzību, kas izstaro dažāda garuma pulsējošus gaismas viļņus. Procesa laikā gaismas impulsi maigi iedarbojas uz visiem ādas slāņiem, stimulējot elastīna un kolagēna sintēzi. Šādi gaismas impulsi nav daļa no UV spektra, tie ir fotodaliņu plūsma, kas tiek izstarota ar atsevišķiem staru kūļiem. 
Gaismas uzliesmojumiem piemīt terapeitisks efekts uz ādas bojājumiem, grumbām un pigmentācijas plankumiem.

Procedūras apraksts

Procedūra tiek veikta tikai skaistumkopšanas klīnikās, kas ir aprīkotas ar speciāliem aparātiem. Pirms seansa sākuma āda tiek rūpīgi attīra no kosmētikas, tiek uzklāta atvēsinošsa caurspīdīga želeja uz to vietu, kuru ir paredzēts apstrādāt, kā arī klientam ir jāvelk speciālas brilles, kas pasargā acu tīkleni no spilgtiem gaismas stariem. Seansa laikā staru kūļi caur ādas virsējo slāni sasniedz dermu un iedarbojas uz šūnām, kas satur melanīnu, uz trausliem kapilāriem un kolagēna šķiedrām. Aparāts ir aprīkots ar īpašu atvēsinošu sistēmu, kas pilnībā novērš epidermas apdegumu risku. 

Fotoatjaunošanas plusi:

  • Procedūra ir komfortabla un nesāpīga;
  • Pazūd grumbas ap acīm un uz pieres;
  • Nazolabiālās krokas tiek samazinātas;
  • Ādas elastība palielinās;
  • Pigmentācijas plankumi paliek nemanāmi;
  • Rezultāts saglabājas līdz vienam gadam;
  • Nav nepieciešams rehabilitācijas periods.

Raksta turpinājumu lasiet ŠEIT.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras