FOTO:Sabiedrības dāmas sajūsmā par jauno AMORALLE mājas tērpu kolekciju MAGNUM

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 29. jūlijs 2014 00:00
2260

Vairāk nekā 200 dāmu 24. jūlijā pulcējās, lai novērtētu jauno AMORALLE mājas tērpu kolekciju MAGNUM valdzinošā modes skatē restorānā Vējš Vītolos. Šīs skates noslēgumā prezentēto trīs izsmalcināto mājas tērpu kolekciju kopā ar citām modelēm demonstrēja aktrise Dārta Daneviča, stiliste Santa Bindemane un modele Māra Kampernova.


Iedvesmojoties no MAGNUM saldējuma garšām, AMORALLE dizainere Inese Ozola radījusi trīs izsmalcinātus mājas tērpus Classic, Almond un White, kas piemēroti īstām dzīves baudītājām.


Mārai Kampernovai radītais modelis Almond ir dubultā saules griezuma tērps ar bagātīgu volānu. Tas darināts no 15 metriem šokolādes krāsas zīda. Tērpam ir AMORALLE zīmolam raksturīgās tilla piedurknes, kuru sašaurinātie gali veidoti no franču mežģīnēm un tumši brūnas samta pogu aizdares. Tērpa juteklisko “V” veida dekoltē rotā samta apdare un izsmalcinātas mežģīņes. Vidukli akcentē tumši brūna zīda josta.

Santas Bindemanes ziloņkaula tērps White ir radīts, iedvesmojoties no Holivudas zelta laikmeta kino. Tērpa pagarināto muguras daļu rotā ar rokām darināti volāni. Piedurknes grezno AMORALLE raksturīgās pūderrozā zīda lentas. Pieguļošais ķermeņa formu akcentējošais apakštērps ar padziļināto muguras izgriezumu ir darināts no krēmkrāsas trikotāžas. Vidukļa līniju izceļ zīda josta.

Dārtas Danevičas modeli Classic AMORALLE dizainere radījusi no sulīgi brūnas krāsas trikotāžas, kas perfekti izceļ auguma formas. Tā galvenais akcents ir greznā mugurpuse, kas ir darināta no smalka, īpaši tam radīta tilla. Tērpu rotā tumšās šokolādes krāsas gaisīga gurnu bante un tilla šleife, kas valkātājai piesķir karalisku cēlumu.

“Ar šo kolekciju es vēlējos katras sievietes ikdienā ienest svētkus. Es ticu, ka katrā no mums mīt dīva, ir tikai jāprot to atbrīvot,” stāsta AMORALLE dizainere Inese Ozola. “Vajag pavisam mazliet, lai sajustos īpaši. Sarkanā paklāja cienīgus mirkļus veidojam mēs pašas. Dažreiz atliek tikai iedegt sveces, ietērpties AMORALLE karalienes cienīgā zīda tērpā un ļauties MAGNUM izsmalcinātā saldējuma baudīšanai. Šādi mirkļi izkrāso ikdienu un iededz mirdzumu sievietes acīs. Par to ir AMORALLE radītās kolekcijas MAGNUM stāsts,” stāsta Inese Ozola.


MAGNUM uzrunā sievieti, kura nebaidās meklēt to, ko viņa grib. MAGNUM ir viens no pasaules vadošajiem saldējuma zīmoliem, un ļaudis to pazīst kā baudas un elegances ikonu. Tas iedvesmoja arī šai MAGNUM sadarbībai ar AMORALLE, un abu zīmolu kopā īstenotās idejas būs patiesi izsmalcināts un karalisks baudījums ikvienam, īpaši dāmām, šajā vasarā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 29. jūlijs 2014 14:18

oo jā :):) Tiešām,bīstams kārdinājums. Dubults neplīst;)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras