Florame smaržu mākonī

thezeezee
thezeezee 31. jūlijs 2013 09:11
1930

Esmu dabīgās kosmētikas piekritēja, fane un Biotēkas kliente, tāpēc debitēju Florame aromātu konkursā.

Pšs, pšs,” iesmaržinos ar Bewitching Lavender: „Labrīt! Sapņoju vai esmu pamodusies Francijas provinces lavandu laukos? Vai tiešām mans sapnis ir piepildījies, un šodien braukšu aplūkot visapmeklētāko pilsētu pasaulē, un tūristu iecienītāko galamērķi Parīzi?” Atveru acis un paveros apkārt. Nē, joprojām atrodos savās mājās. Aizveru acis un vēlreiz ieraugu burvīgos lavandu laukus! „Paldies par iespēju pasapņot un sajust Francijas burvību!”

Viegli sārts saiņojamais papīrs izklāts uz smilškrāsas darba galda, tam blakus atjukušā rullītī stāv zelta lentīte un lielas, melnas šķēres, kas gaida savu kārtu, lai ķertos pie darba. „Šņikt, šņikt,” – pāris šķēru darbību un saiņojamais papīrs ieguvis regulāra taisnstūra formu, ņemu kastīti ar  Intense Patchouli smaržām un iesaiņoju tās tik skaisti, cik protu. Tā būs dāvanai mīļajai māsai, sievišķīgai un maigai būtnei ar smalku ķermeņa uzbūvi. Rozes ir viņas iecienītākie ziedi un mīļākais aromāts. Nepacietīgi gaidu dāvanas pasniegšanas brīdi, jo zinu, ka šoreiz esmu trāpījusi desmitniekā!

Vai esmu stāstījusi par savu mammu? Šķiet šis ir īstais brīdis, lai iepazīstinātu ar vienu no svarīgākajiem cilvēkiem manā dzīvē. Mana mamma ir maza auguma sieviete labākajos gados (kurš gan skaita gadus?) ar iesauļotas ādas krāsas toni. Viņa var lepoties ar trīs izaudzinātām meitām un diviem mazbērniem – mazmeitiņu un mazdēliņu. Vasaras ikdienā, dzīvodama mazpilsētā, viņa aizraujas ar dārza darbiem, ravē un stāda, stāda un pārstāda, pārstāda un sēj. Ziemas garajos vakaros viņa darina puķītes, lielas un mazas, pildītas un vienkāršas – tās būs brošas, ko dāvinās citiem vai pati spraudīs pie krūts, ejot uz teātri. Ak, viņa mums ir īsta teātra fane! Šķiet redzējusi gandrīz visas izrādes, ko iestudējis tuvākais teātra nams, un arī daža laba Rīgas teātra izrāde noskatīta, jo esot ļoti laba. Viņai ir tik daudz enerģijas, ka viņa ne mirkli nevar nosēdēt mierā, darbojas gluži kā mūžīgais dzinējs. Kā jau mamma, viņa mēdz būt arī stingra, tāpēc zinu, ka Sparkling Verbena ar patīkams skābenumu un šķelmīgu dzirkstelīti būs tieši priekš viņas. Priecāšos, ja būs iespēja to viņai pasniegt!

 

20130726092146-83531.jpg

Florame smaržu konkurss

20130726092203-34906.jpg

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras