Figūrai piemērots krūšturis – komforta un pievilcības pamatnosacījums

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. novembris 2020 17:34
308

Ārējā pievilcība – tas, uz ko tiecas gandrīz vai visas mūsdienu sievietes. Kā zināms, lai izveidotu harmonisku un pievilcīgu tēlu, nepieciešams pievērst uzmanību ne tikai drēbēm un aksesuāriem, bet arī pašiem pamatiem – ķermeņa kopšanas procedūrām un arī ideālas apakšveļas atrašanai.

Liekas, ka veļas sortiments pašlaik ir milzīgs. Ražotāji iepriecina gan ar pievilcīgiem un ērtiem variantiem ikdienai, gan arī ekstravagantiem modeļiem. Taču sava ideālā varianta meklējumos ne vienmēr viss norit gludi. Īpaši, ja runa ir par krūšturiem. Un tā kā šis garderobes elements ir sievietes ikdienas must-have, nepieciešams atrast modeli, kas pilnībā Jūs apmierinās.

Pirmkārt, krūšturim noteikti jābūt komfortablam. Tas nozīmē, ka tam labi jābalsta krūtis (īpaši sporta aktivitāšu laikā) un jāsniedz sajūta, it kā tas nemaz nebūtu uzvilkts. Otrkārt, tam jāveido skaistas ķermeņa aprises, piepaceļot krūtis un koriģējot to formu tā, kā Jums patīk. Ja spēsiet atrast sev šādu variantu, tas ikdienā dāvās Jums pašpārliecību, prieku un enerģiskumu, jo ļaus justies ērti un glaimos Jūsu figūrai. Džemperi, blūzes un virsdrēbes ar to izskatīsies daudz labāk un akurātāk, bet Jūsu formas - slaidākas. Turpretī neveiksmīgi izvēlēts krūšturis vizuāli „dāvās” Jums papildus apjomu ķermeņa augšdaļas un vēdera zonā. Vai kādu var iepriecināt tāds iznākums? Diez vai. Tādēļ krūštura izvēlei jāpieiet visai nopietni. Daži sekojošie padomi palīdzēs ātri un bez grūtībām atrast savu īsto variantu. 

Nosakām izmēru

Šķiet, ka katra pieaugusī sieviete zina sev nepieciešamo krūštura izmēru. Taču ņemiet vērā, - reti kad ķermeņa aprises laika gaitā nemainās. Iespējams, ka esat palikusi slaidāka un krūtis attiecīgi palika mazākas. Un varētu būt, ka klāt ir nākuši daži kilogrami, pašlaik esat grūtniece vai barojošā māmiņa un krūšu izmērs ir vairāk vai mazāk audzis. Ir ārkārtīgi nepareizi šādos gadījumos pieturēties pie ierastā krūštura izmēra. Jūs riskējat ne tikai ar vizuālo tēlu (kas viennozīmīgi pasliktināsies), bet arī ar savu veselību. Nepietiekams krūšu atbalsts sniedz papildus slodzi mugurkaulam un pleciem, savukārt nemitīgs spiediens uz krūtīm (ja veļa ir par mazu) apdraud piena dziedzeru veselību. Daudz prātīgāk ir apsvērt savus tagadējos izmērus un iegādāties jaunajām aprisēm atbilstošu apakšveļu.

Kā lai nosaka savu izmēru?

  • Pielaikojiet. Ideāls būs tas krūšturis, kurš labi piegulēs ķermenim no visām pusēm, taču nespiedīs ne uz pleciem (starp lencīti un plecu var brīvi ievietot 2 pirkstus), ne sānu un muguras daļā, ne uz pašām krūtīm (tās neizplūst aiz bļodiņas). Ja kaut kur jūtat diskomfortu vai spiedošu sajūtu, nepieciešams lielāks izmērs. Savukārt par lielu ir tas krūšturis, kura bļodiņas uzvelkot sakrokojas, bļodiņu malas atlokās vai nepieguļ cieši, jostas daļa neatrodas paralēli grīdai (ir piepacelta), lences ir vaļīgas un krīt. Un, protams, neaizmirstiet novērtēt arī krūštura sniegto vizuālo efektu, - Jums jājūtas tajā pievilcīgai, pat ja tā ir tikai veļa ikdienai.
  • Veiciet vienkāršus mērījumus. Ja nav iespējas krūšturi pielaikot (piemēram, Jūs plānojat iegādāties krūšturi interneta veikalā), veiciet vienkāršus un diezgan precīzus aprēķinus. Paņemiet mērlenti un nomēriet krūškurvja apkārtmēru tieši zem krūtīm. Jūs iegūsiet pirmo Jums nepieciešamo ciparu – krūštura apkārtmēru. Tad nomēriet krūškurvja apkārtmēru tieši krūšu zonā (pieliekot lenti to apjomīgākajā daļā) un iegūsiet otru rādītāju centimetros, pēc kura varēsiet noteikti bļodiņas izmēru. Interneta veikali praktiski vienmēr publicē preces izmēru tabulu. Sameklējiet tajā divus iepriekšminētos rādītājus un uzzināsiet vajadzīgo izmēru!

Kad izmērs ir noteikts, jāizvēlas atbilstošākais modelis. Tā kā krūšturis parasti nepieciešams gan ikdienas valkāšanai, gan svētku reizēm, gan īpašiem romantiskajiem vakariem, gan sportam, katrai sievietei noteikti vajadzētu iegādāties sev vairākus kvalitatīvus eksemplārus. Ar tiem būsiet apbruņota visām dzīves situācijām un spēsiet arī koriģēt savu figūru. Kādā veidā? Lasiet tālāk! 

Izvēlamies savai figūrai atbilstošāko modeli – izceļam priekšrocības, koriģējam nepilnības

Vienkāršoti un nosacīti sievietes var iedalīt kā mazu, vidēju un lielu krūšu īpašnieces. Un katrai no mums ražotāji piedāvā lieliskus krūšturu modeļus, kas izcels priekšrocības un koriģēs to, ko Jūs vēlētos paslēpt no apkārtējo acīm.

Neliela un vidēja izmēra krūšu īpašniecēm veļa jāizvēlas atkarībā no tā, kādu efektu viņas vēlas panākt. Ja sievieti pilnībā apmierina savs dabīgais izmērs, ikdienas valkāšanai vislabāk izvēlēties klasisku krūštura variantu vai arī bezšuvju. Tie labi izskatīsies ar plānām blūzēm un jaciņām (nekas neizspiedīsies), kā arī sniegs krūtīm nepieciešamo atbalstu. Jā, tieši tā, neliels izmērs nebūt nenozīmē, ka atbalsts nav vajadzīgs, ādai tāpat ir tendence novecot un izstiepties.

Ja tomēr savs izmērs šķiet par mazu un vēlaties panākt vizuāli apjomīgākas formas, lielā izvēlē pašlaik pieejami push-up krūšturi ar speciāliem ieliktņiem un balconette tipa modeļi (pusbļodiņa). Abi šie varianti skaisti piepaceļ krūtis un veido kārdinošu formu.

Kas attiecas uz mīkstajiem krūšturiem un bra modeļiem (trīsstūrveida bļodiņas), tie ir lieliski varianti īpašajām romantiskajām reizēm, jo parasti ir bagātīgi dekorēti ar mežģīnēm, bantītēm un citām pievilcīgām detaļām. Arī to apdares materiāls parasti ir greznāks. Ikdienā gan šādi varianti nesniedz pietiekamu krūšu atbalstu.

Savukārt sagatavoties ballei un uzvilkt drēbes ar atkailinātiem pleciem sievietēm ar nelielām un vidējām krūtīm palīdzēs speciāli silikona vai arī bando tipa krūšturi bez lencēm. Ar tiem varēsiet izveidot vilinošu dekoltē.

Apjomīgāku formu īpašniecēm (D, E un lielāka izmēra bļodiņa) noteikti ir nepieciešams papildus krūšu atbalsts. Tādēļ izvēlieties krūšturi ar:

·         stīpiņu, kas nodrošina atbalstu no apakšas. Labi, ja zem stīpiņām vēl atrodas auduma josla, kas nodrošina papildus balstu un ciešāku fiksāciju ar ķermeni;

·         platām lencēm. Svara ietekmē tās neiegriezīsies plecos un izskatīsies harmoniskāk nekā šaurās;

·         pietiekami platu aizmugurējo (jostas) daļu, jo tieši tai pienākas turēt lielāko slodzi.

·         maksimāli nosegtu bļodiņu. Piemēram, krūšturi ar formētām bļodiņām bez šuvēm. Tas ir universāls, neticami komfortabls, modelē skaistu formu un ir nemanāms zem drēbēm. Labu atbalstu sniedz arī bļodiņas no 3-4 daļām, kas aptver visu krūti un piepaceļ to. Īpašajām reizēm izvēlieties modeļus ar sievišķīgām mežģīnēm, izšuvumiem, taustei patīkamu apdari, piemēram, satīna. Par laimi, tādu modeļu tirgū pašlaik netrūkst. Un pats galvenais atcerieties, ka blodiņu polsterējumi kuplo formu īpašniecēm noteikti būs lieki. 

20201102173344-29911.jpg

Izvēlēties Jums nepieciešamo krūštura modeli no Latvijas un ārzemju ražotājiem Jūs varat ātri, vienkārši un izdevīgi interneta veikalā www.220.lv. Te pieejami kvalitatīvi varianti ikdienas valkāšanai, rotaļīgi un kārdinoši modeļi īpašajiem brīžiem, sporta topi, krūšturi ar noņemamām lencēm, ar aizdari priekšpusē, modeļi barojošajām māmiņām. Turklāt tas viss tiek piedāvāts visplašākajā izmēru un cenu diapazonā! Ieskatieties un izvēlieties to, kas lieliski derēs Jūsu figūrai un atspoguļos individualitāti. 220.lv Jūs atradīsiet visu Jūsu komfortam un pievilcībai!  

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras