Fantastisks Ollin Professional frizūru šovs "Mākslas darbs"

Linduchy
Linduchy 14. novembris 2019 11:45
1026

9. novembrī izstādē "Baltic Beauty 2019" Krievijas profesionālās matu kosmētikas zīmola “Ollin Professional” radošā komanda prezentēja iespaidīgu un iedvesmojošu frizūru šovu “Mākslas darbs”.

Baudot smalkas uzkodas un dzirkstošo vīnu, pasākuma apmeklētāji varēja klātienē vērot fantastisku friziermākslas šovu, kurā tika apvienots slavenu mākslinieku domu lidojums, avangarda izpildījums un dumpiniecisks gars.

20191114112546-24889.jpg

Grezni, krāšņi, unikāli un pārsteidzoši. Katrs šova elements bija noslīpēts līdz sīkakajai detaļai, radot perfektu kopainu un noskaņu.

20191114112929-32578.jpg

Šajā šovā harmoniski savijās pagātne, tagadne un nākotne - eleganti un majestātiski modeļi burvīgas arfas mūzikas pavadījumā, modeļi, kuru galvenais vēstījums bija piesārņojums un cilvēces ietekme uz apkārtējo vidi, un slavenību iznāciens, kuru starpā bija stilizēts Maikls Džeksons, Deivids Bovijs, Karls Lāgerfelds, Merilina Monro u.c. 

Izcils vizuāls un muzikāls noformējums ar mākslinieciski filozofisku saturu! Šis šovs atstāja patīkamu un arī nedaudz smeldzīgu pēcgaršu. Tas lika domāt par skaisto un arī skaistuma pasaules sekām.

Paldies par brīnumainu vakaru, iedvesmu un radīto noskaņu!


Foto: Ollin Professional Latvija

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras