EXPO BEAUTY MEETUP 2019 nosauca dalībniekus

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 21. marts 2019 08:59
453

No 22. līdz 24. martam universālveikalā ELKOR PLAZA norisināsies viens no nozīmīgākajiem Latvijas skaistuma industrijas notikumiem – EXPO BEAUTY MEETUP 2019. Tā organizatori nosauca galvenos dalībniekus un pastāstīja, kādi šovi un meistarklases šajā pasākumā sagaida rīdziniekus un galvaspilsētas viesus. 

„Mēs atkal piedāvājam beauty laukumu  mūsdienīgā interaktīvā formātā, lai patērētājiem atvieglotu “sava” profesionāļa vai kosmētiskā zīmola izvēli. EXPO BEAUTY MEETUP 2019laikābūsiespējaneformālā gaisotnēnotestēt interesējošo produkciju, kā arī redzēt speciālistus tieši darbā. Savukārt kompāniju un lektoru saraksts šoreiz patiešām ir ievērības cienīgs,” pastāstīja EXPO BEAUTY pārstāve Alīna Beļenkina. 

EXPO BEAUTY MEETUP 2019 galvenie lektori ir starptautiskās klases speciālisti. Viņi iepazīstinās ar jaunākajām tendencēm skaistuma industrijas jomā un dalīsies ar skatītājiem savā profesionālajā pieredzē.  

Meikapa skolas-studijas BELKA dibinātāja un pasniedzēja Ella Bačarova pastāstīs, kā uzklāt perfektu meikapu, bet vizāžiste no Francijas Annas Jazelle meistarklasē skaidros, kādas ir  meikapa nianses dažādu ādas toņu īpašniecēm.  

Top kolorists no Erevānas, Wella Professionals Baltic Trend Vision Awards 2018 bronzas godalgas ieguvējs Eduards Kazarjans kopā ar bizīšu frizūru meistari Diānu Greiži rādīs, kā var ātri izveidot ideālu matu sakārtojumu. Šīs zināšanas noderēs ikvienai skaistā dzimuma pārstāvei! 

20190321085852-11330.jpg

Vizāžistes, frizūru stilistes, starptautisku konkursu laureātes un Latvijas publikai pazīstamās Jūlijas Mongolkas meistarklasē uzzināsiet, kā veidot meikapu koķetajā pin-up stilā.  

No kosmētikas zīmoliem šogad piedalās Victoria Crown, Studio Belle (Mediblock), Mimiko, Mirra Lux, Beauty Jar, Wycon, Micabella Cosmetics, POSH, Nanoasia, Beauty Imagine Space, CANNI, kā arī Beautiful Face Forever permanentā meikapa profesionāļi.

Estētiskās medicīnas un veselības nozari EXPO BEAUTY MEETUP 2019 pārstāvēs speciālisti no ERA ESTHETIC, Panacea Pro, IPRF Klīnika, Aiwa Clinic, Biofarmacija (Christina), Agetis Supplements.

Tie, kas interesējas par atveseļošanās jautājumiem, varēs apmeklēt lekcijas par mūsdienu estētiskās un reģeneratīvās medicīnas iespējām. 

Kompānija Gopestetik, kas Baltijas valstīs pārstāv ekskluzīvu kosmetoloģisku zīmolu Gold Collagen, piedāvā noklausīties dermatoloģes Lauras Valeines lekciju par zelta kolagēnu – īstu  jaunības un skaistuma eliksīru no Japānas. 

Klīnikas Panacea Pro sporta ārste un nutricioloģe Larisa Golubeva stāstīt par intervālu hipoksiskajiem treniņiem, kas palīdz ne tikai attīstīt organisma aerobās spējas, bet arī adaptēt to paaugstinātas slodzes apstākļos.             

Turklāt visas dienas ir iespēja saņemt Stila Studija stilistu bezmaksas konsultācijas, un masāžas no SPA School speciālistiem.
EXPO BEAUTY MEETUP 2019 apmeklētājusgaida speciālie  piedāvājumi un atlaides ar ELKOR Klienta karti! Tikai šajās dienās ELKOR Klienta karte BEZMAKSAS! 

Šogad beauty laukums pulcēs gandrīz 50 Latvijas un ārvalstu skaistuma industrijas pārstāvjus: pasākuma viesi varēs iepazīties ar estētiskās medicīnas jaunumiem un izmēģināt aparātu procedūras, konsultēties ar speciālistiem veselības jautājumos, iezīmēt permanentā grima skici, pirmie notestēt, salīdzināt un iegādāties profesionālās un dekoratīvās kosmētikas jaunumus par izdevīgu cenu, kā arī piedalīties meistarklasēs un profesionālu vizāžistu, frizieru un manikīra meistaru šovos.  

Sīkāk ar dalībnieku programmu un viņu uzstāšanās laiku varat iepazīties saitē: http://expobeauty.lv/lv/programma-2/ 

Taupiet savu laiku un naudu, bet rūpes par veselību uzticiet profesionāļiem! 

Izmantojiet brīvas pieejas bezmaksas laukuma iespējas par visiem 100%!

Pasākuma norises vieta: universālveikals ELKOR PLAZA, Brīvības gatve 201

Līdz universālveikalam ELKOR PLAZA var ērti nokļūt ar auto vai sabiedrisko transportu no jebkura Rīgas rajona. Bezmaksas ieeja, bezmaksas autostāvvieta – tās ir nenoliedzamas priekšrocības izstādes apmeklētājiem.

Norises laiks: 2019. gada 22.-24. marts no 10.00 līdz 22.00

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras