Essex- rītā, vakarā!

pekausite
pekausite 18. februāris 2012 00:00
534

Pirmās nedēļas noslēgumā vēlos padalīties ar iespaidiem un sajūtām, testējot Essex produktiņus, kā arī uztura bagātinātāju Basica.

Sākšu ar nelielu ieskatu manā ikdienā. Pirms šo testēšanas produktiņu uzsākšanas, mans rīts pārsvarā izskatījās šādi: 6:00 nozvana modinātājs, mostos, notīru seju ar losjonu , uzklāju uz sejas ādas dienas krēmu, tad pagatavoju krūzīti kafijas (atzīstu, nav pareizi, tomēr tas man ir izveidojies kā atkarība, no kuras cenšos pamazām atradināties- lietoju arvien vājāku un mazākos daudzumos), apēdu kādu sviestmaizīti, tālāk seko tabletīte (Pritor) asinspiedienam, kas man ikdienā ir stipri paaugstināts, sapošos un dodos uz darbiņu.

Darbā pa dienu ir daudz stresa situāciju, tāpēc ik pa brīdim iedzeru kafiju, gadās „trakās” dienas, kad izpaliek arī pusdienlaiks un, protams, arī pusdienas, tik vien skrejot uzkožu pa kādam kārumiņam. Principā, jau pēcpusdienā darba spējas, spēks un koncentrēšanās ir ievērojami pazeminājušies.

Vakarā, pēc vakariņu pagatavošanas un paēšanas vairs ne par ko citu nespēju domāt kā par miedziņu. Neatceros, kad pēdējo reizi pēc vakara ziņām spēju noskatīties kādu vakara filmu kaut līdz pusei..

Bet šī nedēļa sākās mazliet citādāk. Pirmkārt jau apziņa par to, ka esmu apņēmusies cītīgāk rūpēties par savu veselību un skaistumu. Pēc iridiognostikas speciālista apmeklējuma Rīgā, kā arī testējamo produktiņu iegūšanas, ieguvu daudz jaunas informācijas par sevis kopšanu. Un pirmais, ko nolēmu labot- ātrāk atradināties no kafijas un tās vietā pastiprināti lietot ikdienā tīru ūdeni.

Pirmdienas rītā pamodos moža, izgulējusies, pagatavoju Basica stiprinošo dzērienu, izdzēru,

notīrīju seju ar attīrošu losjonu, uzklāju Essex hidrogēlu uz sejas ādas,

savukārt ar Essex ziedi (balta tūbiņa ar zaļu zīmējumu) mitrināju lūpas, pēc tam uzklāju lūpukrāsu. Roku ādai lietoju Essex krēmiņu, kas bija violetajā iepakojumā. Tas ļoti ātri iesūcās, mīkstināja roku ādu, kā arī pēc tam bija patīkama, komfortabla sajūta. Essex hidrogēlu paņēmu līdzi somā, jo arī pa dienu mēdzu šad tad uzklāt papildus krēmu brīžos, kad jūtu, ka sausā gaisa dēļ telpā sejas ādā sākas velkoša sajūta (izkalst).

Vakarā iegāju dušā un pēc tās atklāju, ka manu ceļgalu, elkoņu ādai pats piemērotākais ir tieši Essex krēms metāla tūbiņā.

Visvairāk man patika, ka Essex krēmiņiem nav izteikta aromāta un tā kā ikdienā lietoju smaržas, tad krēma aromāts neietekmēja un nenomāca smaržu aromātu. Šobrīd šo krēmu saucu par savu otro ādu. Arī dienas otrā pusē āda joprojām staro, neizskatās sausa, sažuvusi vai pelēcīga. Kopumā varu teikt, ka pēc 5 dienu Essex un Basica kūres jūtos jau krietni labāk, kaut vai psiholoģiski vien- jo apziņa (iespējams, tas ir daļēji placebo efekts) , ka rūpējos par savu ķermeni un ka šie produktiņi, visdrīzāk sniegs ļoti pozitīvu rezultātu- atgriezīs dzīves enerģiju, spēku (Basica), kā arī baros, pastiprināti mitrinās ādu (Essex) šajā skaistumkopšanas vissarežģītākajā sezonā (ziemā), silda un priecē sirsniņu!

Mīļš paldies par šo iespēju!

 

Februāris ir sausas ādas mēnesis. Vairāk par šī mēneša akcijām un īpašajiem piedāvājumiem kopā ar Essex, lasi šeit>>

{fotoblog:2232}

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras