Essex rezultāti mūsu ģimenē

lauritta123
lauritta123 5. marts 2012 00:00
555

Dažādie Essex- rezultāts viens- pozitīvs! Essex esam lietojuši visa ģimene – un mūsu vērtējums - 10 balles!

Visātrāk izlietojās un visvairāk iepatikās tieši Essex hidrogēls- tas pēc savas konsistences ir ļoti maigs, viegls- der gan sejas ādai (mitrināšanai), gan kā bāze zem dienas grima, gan kā roku krēms, gan krēms visam ķermenim. Kompaktais iepakojums ir parocīgs, lai to varētu paņemt līdzi dienas gaitās un ik pa brīdim izmantot roku ādas mīkstināšanai. Turpmāk iegādāsimies gan mazo iepakojumu, gan lielo, kas būs vienmēr atrodams un pieejams visiem ģimenes locekļiem vannas istabā. Vasarā šis lieliskais hidrogēls izglāba manu ādu pēc pārsauļošanās- nekavējoties lietoju to un pārcietu apdedzinātās ādas sāpes daudz īsākā laikā, kā arī komfortablu sajūtu- krēms ātri iesūcās un neatstāja taukainu , lipīgu sajūtu.

Otrajā vietā mūsu ģimenē ierindojās Essex plus krēms, ko lietojām aukstākās dienās (sejai, rokām), īpaši, ja āda tika apsaldēta un pēc tam sprēgāja- divās dienās ne miņas no problēmas! Šo krēmu uztvērām kā krēmu ar ārstniecisku un dziedējošu iedarbību- ar šo krēmu mitrināju mazulītes ādu pēc vannošanās.

Trešajā vietā ierindojam Essex ziedi – to lietojam lūpu balzāma vietā (ļoti ekonomiski, pietiek ļoti ilgam laikam), kā arī smērēju uz iekaisušā dupša mazulītei un vēl- atklājums- pulējot nagus, izmantoju eļļiņas vietā. Ļoti labi mitrina, baro. Vienu vakaru, pēc liela tusiņa, kura rezultātā mazgāju ar rokām neticami lielu skaitu trauku (ar Fairy), rokas palika tik sausas kā nekad vēl-  šo ziedi uzklāju rokām kā masku uz nakti, uzvilku kosmētiskos cimdiņus un no rīta roku ādu varēju pielīdzināt zīdam.

Essex krēmu metāla tūbiņā izmantojām pēdiņām, kā arī līdzīgi kā Essex Plus krēmu, kad tas izbeidzās. Mīkstinošs, kopjošs un maigs krēms- pēdējais, kas vēl no testējamajiem atlicis, tomēr tas nenozīmē, ka tas ir sliktāks par citiem, iespējams, tas tiek ģimenē izmantots mazāk, jo tādu izteikti sauso un zvīņojošo ādas laukumu (jēlumi, ēdes) uz mūsu ķermeņiem ir daudz, daudz mazāk, līdz ar to šī krēma pietiks ilgākam laiciņam. Katrā ziņā, uzklājot to uz rokām, efekts ir uzreiz jūtams, bet lieko var notīrīt ar salveti.

Mīļš paldies par šo brīnišķīgo pasākumu, kura laikā mums tika dota iespēja iepazīt Essex, kā arī tikties ar speciālisti ādas kopšanas jomā- dermotoloģi Lindu Kapteini!

 

{fotoblog:2232}

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras