Essence ogu laika kosmētika

Linduchy
Linduchy 10. jūlijs 2019 12:25
1039

Kā jums iet ar vasaras vitamīnu uzņemšanu? Ne katru dienu mūs Latvijā lutina saule, bet sulīgas ogas un augļi ir pieejami ik uz soļa - kārdinoši ķirši, saldas zemenes, pūkaini persiki, milzīgi arbūzi un maigas avenītes. Spēj tik izvēlēties!

Essence šovasar iepriecina dāmas ar kosmētikas produktiem, kuros ir apvienoti dažādu ogu toņi ar neitrāliem papildtoņiem. Viss nepieciešamais, lai tu varētu būt kārdinoša kā ķirsītis.

This is me nagu lakas ar gēla efektu

Nagu lakas ar gēla efektu ir lielisks izgudrojums - viegli klājas, veido gēla lakai līdzīgu efektu, elementāri noņemamas jebkurā ērtā brīdī, bet, protams, nav tik ilgnoturīgas kā kvalitatīvas gēla lakas. Kaut gan es sevi nespēju iedomāties ar vienā tonī nolakotiem nagiem 2-3 nedēļu garumā. Man jau pēc 4-5 dienām ir vēlēšanās izmēģināt kaut ko jaunu uz nadziņiem.

Neitrāli ogu kokteiļu toņi - lieliski kombinējami savā starpā un ar gliteru lakām. Viss ir atkarīgs no noskaņojuma - es dažas dienas nostaigāju ar nolakotiem nagiem vienā tonī, tad papildināju nagu dizainu ar Catrice Galactic Glow mirdzošo laku. Daudz variantu eksperimentiem.

Lai nagu laka ar gēla efektu labi turētos uz naga virsmas, iesaku sākumā uzklāt bāzi, tad 1 vai 2 lakas kārtas  un beigās uzklāt virskārtu. Ja ar laku neapķēpāsi kutikulas un neaizmirsīsi par naga brīvā gala "nopakošanu", laka turēsies ļoti labi. Cik kārtās klāt nagu laku? Pietiek ar vienu kārtu, bet izteiktāks gēla efekts rodas, ja uzklāj 2 kārtas.

Vēl viena pozitīvā īpašība - šie neitrālie ogu toņi ir piemēroti gan vasarai, gan rudenim, gan ziemai. Tie nav pārāk uzkrītoši. Mierīgi un saldi.

This is me lūpukrāsas

Apnikušas koši sarkanas lūpas? Essence piedāvā šovasar iekrāsot lūpas sulīgu ķiršu un aveņu tonī vai izvēlēties kaut ko neitrālāku, kas nedaudz atgādina šokolādes piena kokteili. 

Lūpukrāsas ļoti jauki smaržo. Vasarīgi kārdinošs aromāts. Klājas ļoti viegli, nesausina lūpas, neizsmērējas, respektē lūpu kontūrzīmuļa novilktās līnijas un diezgan ilgi saglabā sārtumu uz lūpām. Lietojot ēdienus un dzērienus, gan apēdīsies arī lūpukrāsa.

Acu ēnas

Vienots stils - pieskaņota nagu laka, lūpukrāsa un acu ēnas. Acu ēnas ir pieejamas atsevišķos toņos, tāpēc vari sakombinēt sev vēlamo un atbilstošāko toņu salikumu - no gaiša zemeņu piena kokteiļa līdz pat dūmakaini noslēpumainam acu grimam Burgundijas vīna baudīšanas vakaram.

Lai skaista vasara! Lietojam ogas visos iespējamos veidos! :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras