essence gēla nagu laka – JAUNĀ!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. marts 2015 00:00
2017

Viegli lietojama kā laka, apbrīnojama kā gēls! Ar gēla nagu laku, essence prezentē jaunās, inovatīvās nagu lakas 2015. 

Revolūcijas nagu pasaulē! Savienojot ar base & top coat – šīs nagu lakas piedāvā vēl vairāk ieguvumu visām skaistulēm:

  • par 60% noturīgāka un maksimāli aizsargāta no lobīšanās
  • ekstrēms, ilgnoturīgs gēla spīdums
  • izcili viegla uzklāšana ar populāro quick & easy otiņu
  • nav nepieciešama LED vai UV lampa
  • viegli noņemama ar universālo nagu lakas noņēmēju

Perfekti nagi… pateicoties jaunajai krāsu tehnoloģijai ar sevišķi smalkajiem pigmentiem, nākošas paaudzes essence nagu lakas piedāvās vēl intensīvākas, ilgnoturīgākas krāsas, kas apvienotas ar perfektu uzklājamību. Īpašā gēla nagu laku formula nodrošina nagus arī ar izteikti spīdīgu, gēla apdari. Populārā un patentētā quick & easy otiņa ar jaunajām divām neilona otiņām, kas izvietotas viena otrai blakus, apvienojumā ar jau zināmo stilīgo essence dizainu ir uzreiz atpazīstama. Ar base & top coat sistēmu, perfektu rezultātu sasniegt ir ļoti viegli: nagu lakas noturība ir palielināta, spīdums ir paspilgtināts un krāsa ir aizsargāta.

Tas strādā šādi: Pirmais solis – vienkārši uzklāj gēla nagu lakas pamat slāni un ļauj tam pilnībā nožūt. Nākošais – nokrāso savus nagus kārotajā gēla nagu lakas krāsā un ļauj arī tai nožūt. Perfektam rezultātam, pārklāj nagus ar gēla nagu lakas virsējo slāni – un viss gatavs! Šo nagu stilu ir viegli noņemt izmantojot universālo nagu lakas noņēmēju. 

Krāsu atkarīgā: vienalga, vai tev patīk klasiskās rozā, sarkanā, melnā un zilā krāsa, vai burvīgie pasteļtoņi un candy toņi – no 46 krāsām, kurām izvēlēties, iespējas ir nebeidzamas. Papildus briljanta gēla spīdumam, izvēlētajām krāsām ir arī citi stilīgi un aktuāli efekti: matētais, satīna, želejas un eļļainais – koncentrējies uz nagiem!

20150320091710-31274.jpg

Jaunās essence gēla nagu lakas pieejamas kopā 46 dažādās krāsās – apmēram 1,79 €* - kā arī base coat un top coat par apmēram 2,79 €* katrs. 

Jaunā essence gēla nagu laku sistēma būs pieejama veikalos no 2015. gada februāra beigām.

*Ieteicamā mazumtirdzniecības cena

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Signela 31. marts 2015 11:54

Drogās vajadzētu būt

taschinka 28. marts 2015 12:24

Un kur meklējamas šīs nagulakas?

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras