Esmu gatava rudenim!

anceliina
anceliina 24. augusts 2011 15:00
1198

Mana sejas āda nekad nav bijusi ideālā stāvoklī. Bet kā mēs visas zinām, ka, ja gribam panākumus nākas ieguldīt! Nu jau kādus 2 gadus ( kopš esmu finansiāli neatkarīga) regulāri apmeklēju kosmetologu, tas ir – reizi 2 mēnešos!

 

 

 

 

 

Sākotnēji ļoti svarīgi bija attīrīt ādu, bet tā kā tas stāvoklis ir krietni uzlabojies, attīrīšana vairs nepieciešama tikai reizi pusgadā. Pārējos kosmetologa apmeklējumos nododos seja ādas lutināšanai, gan skābekļa procedūrām, gan sejas ādas masāžai, gan dažādām eļļiņām. Tā kā man ir 23 gadi, šķiet sejas āda ir atbilstoša vecumam, izskatās jauna un svaiga, no rudens pelēcīguma tajā ne vēsts.

 

 

Ikdienā sejas ādu kopju regulāri to attīrot ( ar vichy vai Madaras putiņām), lietoju pašlaik Madaras dienas krēmu ( pieļauju, ka daudzas paspēja iepirkties Madara lielajā izpārdošanā un papildināja savu kosmētikas plauktiņu J ) un Madaras nakts krēmu. Reizi nedēļā lietoju tējas koka pīlingu – tas man ir jaunatklājums, ko iegādājos pie savas kosmetoloģes. Pēc šī pīlinga āda izskatās tiešām labi, pat ļoti labi. Bet, ja nu kādreiz gadās izskatīties „ čābīgi” , tad man palīdz medus, uzklāju to plānā kārtā un sejas un paturu 15 minūtes, un sejas āda atgūst patīkamu mirdzumu!

 

 

Vasara tuvojas noslēgumam un esmu priecīgi noskaņota sagaidīt rudeni, jo tas taču ir mans mīļākais gada laiks!

 

 

 


Blogu konkurss: kā jūtas tava sejas āda rudenī?


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
anceliina 25. augusts 2011 15:14

Viens apmeklējums izmaksā apmēram 20 ls. Nav lēti, bet kamēr to varu atļauties, cenšos izmantot, jo manuprāt tas ir vērtīgs ieguldījums.

svente 25. augusts 2011 13:38

Vai drīkst zināt cik apmēram viens šāds apmeklējums pie kosmetologa izmaksā? Jautāju tāpēc, ka nekad vēl neesmu bijusi pie kosmetologa - bet ļoti gribētos.

skygirl 25. augusts 2011 06:32

Paldies!

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras