Esi pilnā gatavībā: aktuālākais manikīrs pavasaris/vasara 2016

Intensa.pro
Intensa.pro 10. maijs 2016 11:00
1975

 

Klasiskais sarkanais, franču un mēness manikīrs...tas protams, ir lieliski, taču lai ar to jūsu idejas neaptrūktu, portāla Intensa.pro redakcija sagatavoja plašu „Aktuālakais manikīrs pavasaris/vasara 2016” apskatu ar fotogrāfijām un komentāriem! Kas šobrīd ir trendā un nagu speciālistu cieņā, par ko labāk aizmirst, kā par sliktu sapni? Mūsu šodienas saruna tieši par to!

Kaķenes nadziņi

Kaķenes nadziņi vai par adatu asāki nagi – nagu tendence, kas atkal kļuva populāra pateicoties ekstravagantajai Kailijai Dženerei. Nagu servisa speciālisti šo nagu formu nodēvēja par „stiletu”, savukārt zvaigznes sekotāji Instagram apgalvo, ka ar šāda nagu formu sieviete kļūst pievilcīgāka un valdzinošāka...kā roze ar ērkšķiem. Skaista, taču bīstama...tāpēc vēl iekarojamāka.

stilets-intensa.pro

Šiks un spožums!

Jau kuru sezonu pēc kārtas modē ir zvaigžņu starojums. Šoreiz – metāliskais. Modīgais akcents – sudraba folija gabaliņi pie pašas naga pamatnes.

glitter-intensa.pro

Spogulīt, spogulīt, pasaki man...

Spoguļa mirdzums, metāls, atspoguļojošie pārklājumi ir popularitātes virsotnē. Neapstājieties tikai uz sudraba vai zelta, izmantojiet arī citus toņus. Piemēram, vara toni. Uzklāt metālisko laku var vairākās kārtās vai plānā kārtā, lai veidotu vieglu mājienu uz spoguļa pārklājumu. Ja nevēlāties visu nagu pārklāt ar metālu, pārtrauciet līnijas pa vidu, augšā vai apakšā.

metallic-nails-intensa.pro

Mēness manikīrs

Mēness manikīrs kļuva tikpat populārs, ka franču. Šis variants lieliski derēs gan atvaļinājumam, gan darbam. Tas ir universāls un daudzveidīgs. Akurātie „smaidiņi” atgādinās par tuvojošos vasaru un liks atcerēties tūkstošiem iemeslu priekam.

„Smaidiņu” forma ir atkarīga no naga formas – tā var būt knapi pamanāma, plata vai augsta.

Lai Jūsu meistars atveido trendu sarkanbaltajā variantā. Kaut gan, izliekta līnija pie naga pamatnes var būt jebkurā citā krāsā. Atcerieties, ka vislabāk šāds manikīrs izskatās tieši ar kontrastējošajām krāsām, kuras spēlē viena ar otru.

lunnij-manikur-intensa.pro

Visu laiku klasika

Sarkans un melns. Iespējams, nav pati vasarīgāka ideja manikīram, bet ja jau pats Armani izlaidis uz mēles modeles ar tādiem nagiem, kāpēc tad mēs nesekotu viņa piemēram?! Kaislīgs sarkanais un gotiski melnais – visu laiku klasika ne tikai kleitas izvēles ziņā!


black-red-nails-intensa.pro


Šī raksta turpinājums

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras