Esam izvēlējušās modeli fotosesijai "Kā pareizi kopt seju rudenī?"

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 2. septembris 2011 09:00
1481

Ir noslēdzies blogu konkurss, kurā aicinājām jūs visas pieteikt sevi kā fotomodeli Sieviešu Kluba rudenīgajai fotosesijai kopā ar mūsu stilisti Daci Grīnbergu. Nu laiks noskaidrot, kura no jums ir mīļi aicināta piedalīties!

 

 

Paldies visām, visām, kas uzdrošinājās atklāt savu sapni - kaut uz vienu dienu kļūt par Sieviešu Kluba fotomodeli. Šādi konkursi noteikti notiks arī turpmāk, tādēļ neskumsti, ja šoreiz neesi tā laimīgā, kura jau drīzumā viesosies mūsu mājīgajās telpās. 

 

Un tā - šajā konkursā uzvarējusi ir mūsu lasītāja Kuku. Viņa savā pieteikumā rakstīja: "Man ir dabīga matu krāsa, latviešu pelēkā. Un, domāju, tas būtu lieliski parādītām citām sievietēm, ka ar skaistu grimmu var izskatīties apburuši ar tiem pašiem pelēkajiem matiem." Tad nu kopā ar stilisti Daci Grīnbergu soli pa solim izveidosim skaistu rudenīgu grimu. 

 

Visu uzvarētājas pieteikuma blogu lasi šeit >>

 

Apsveicam! Lai uzzinātu, kad gaidām tevi ciemos, lūdzam sazināties ar Sieviešu Kluba redakciju, rakstot uz kintija.bulava@sieviesuklubs.lv

 

ŠO BLOGU KONKURSU SIEVIEŠU KLUBĀ ATBALSTA PHYSIOGEL

 

Kintija, Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kintijasieviesuklubslv 2. septembris 2011 15:47

būs vēl šādi fotosesijas konkursi. tā ka kas zina - varbūt nākamreiz aicināsim tieši tevi? :)

delza 2. septembris 2011 15:21

Prieks protams par uzvarētāju, lai gan atzīšos, jūtos mazliet kā lūzere, nu neko jāmāk arī zaudēt, tas laikam tāpēc ka dikti gribēju uzvarēt!!!Lai veicas!!!

Noelle 2. septembris 2011 10:42

Mani apsveikumi! (F)

Jau, izlasot pieteikumu, likās, ka šī ir viena no spēcīgākajām kandidātēm uz uzvaru! :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras