Es, mana ģimene un Essex

lauritta123
lauritta123 17. februāris 2012 16:30
466

Mana pirmā atskaite par Essex. No visiem 4 produktiņiem izmēģināti visi! Gandrīz visus produktiņus lieto visa ģimene!

 

 Essex – hidrogēls:


man: sejas ādas mitrināšanai, kā arī kā bāze pirms tonālā krēma uzklāšanas, rokām, ķermenim,

vīram: pēc dušas- ķermanim, pēc skūšanās: sejai,

mazulītei: pavisam nelielos daudzumos pēc dušas visam ķermenītim, bet ideāls- apsārtušam vai „sagurušam” dupsim pēc nakts pampera mainīšanas.

Essex Plus krēms


izmantojam visi līdzīgi kā iepriekšminēto hidrogēlu, tikai nevis visam ķermenim bet atsevišķām sausākas ādas zonām- sejas ādai (uz nakti), rokām. Es lietoju arī pēc solārija un pirts apmeklējuma.

Essex krēms metāla tūbiņā

– lietojam gandrīz kā ārstniecisko krēmu- uz sasprēgājušām rokām, pēc papēžu noskrubēšanas- pēdām, papēžiem.

Essex ziede-

lietojam visi – klājam uz lūpām (pirms došanās ārā salā), kā arī mazulītei vaidziņu, zodiņa un pierītes zonā, kur nenosedz cepurīte. Ļauju iesūkties, lieko ar vatīti noslauku. Mazulītes ādiņa pasargāta, tai ātrāk nonāk apsārtums pēc āra pastaigas, kā arī nepaliek sausa, nezvīņojas.

 

Aromāts- neitrāls, sastāvs maigs, iepakojumi ērti (var izlietot līdz pēdējai pilei, kaut vai beigās atgriežot tūbiņu). Derēs alerģiskiem cilvēkiem. Manam vīram ir ļoti alerģiska āda, der tikai noteikti krēmi, šampūni, pretējā gadījumā pietiek ar 2 reizēm „neriktīgā” produkta, lai āda sāktu lobīties, parādītos sarkani izsitumi, nieze un pat matu zonā- zvīņojas, veidojas kreveles (tās nav blaugznas), kas nokrītot atstāj sarkanus pleķus. Essex ar viņa labprātīgu piekrišanu tagad ir izmēģināti uz viņa ādas, tāpēc droši zinu, ka visi varam lietot droši. Turpināsim lietot un dalīties iespaidos arī turpmāk.

Paldies Māmiņu un Sieviešu klubam par šo interesanto pasākumu un kolosālo iespēju testēt produktiņus, kā arī tikties aci pret aci ar speciālistu- dermotologu un uzzināt daudz noderīgu informāciju tieši par savu ādu, kā arī smelties daudz labu padomu tās kopšanai!

 

Februāris ir sausas ādas mēnesis. Vairāk par šī mēneša akcijām un īpašajiem piedāvājumiem kopā ar Essex, lasi šeit>>

{fotoblog:2232}

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras