Es biju akla un nu es redzu. Pumpas un saule :D cīņa ar abiem:D

Autors: hiperkeri, 2016. gada 8. aprīlis, 11:18:44
Es biju akla un nu es redzu. Pumpas un saule :D cīņa ar abiem:D

Sveikas,dāmas!

Ilgi no manis bija jāgaida blogs,bet man bija vairākas nedēļas ar atklāsmēm, tad nu tuvākajā nogalē es Jūs bagātināšu ar saviem apvāršņu paplašinājumiem:)

Šoreiz par mūžīgo cīņu ar pumpām un lietu,ar kuru parasti tās nesasien kopā- saulīti:)

Ak,tie laiki,kad i dermatologi,i mamma ieteica iet sauļot seju,lai `dezinficētu`.... Mīlulīši,ja es zinātu to,ko tagad,es pa taisno liktu tam dermatologam nolikt sertifikātu miskastē un teiktu,lai iet mācīties tālāk,ar mammu īsti neko nepasāksi-viņas ir ietiepīgas..

Visu paātrināja situācija,kad aizvakar man ļoti negaidīti beidzās saules aizsargkrēms sejai (visi ,kas mani pazīst,zina,ka es cauru gadu lietoju augstas aizsardzības- ziemai 30 ,vasarai- 50 spf ar UVA un UVB spektru aizsargkrēmu pret sauli) un es laicīgi biju pasūtījusi jaunu aizsargkrēmu sejai (šoreiz no Paula`s Choice mājaslapas,ir jāgaida,kamēr no Zviedrijas atsūtīs apmēram nedēļu.gaidu jau 5.dienu),taču,jā,tas vēl nebija pastā. Tad nu ,protams,protams,pirmā doma- skrienu uz pirmo Drogas,kas pa ceļam (šoreiz RĪgā) un paķeru pirmo drošo aizsargkrēmu (kritērijs noteikti man ir -bez smaržas un beautypedia.com sastāvdaļu vārdnīcas reitings- tā kā manis izvēlētais tur konkrēti nav izmeklēts,tad meklēju atsevišķi sastāvdaļu sadaļā- izrādās, nemaz nav tik slikti,tikai viena ādu kairinoša sastāvdaļa,kas,praktiski,pielikta,lai izbalansētu krēm ph līmeni:) pozitīvi! #keroapproves tas,redz,ir svarīgi,jo es domāju to lietot šo īso starpbrīdi līdz saņemu nākamo paciņā,tad šis tiks lietots visur citur,kur jau pienākas)

nu ko,ieeju veikalā,eju uz to sekciju,kur parasti jābūt- parasti viņi tur stāv pie skrubjiem,ķermeņa lietiņām...vai,dažkārt- atsevišķos stendos,kur roku krēmi un sezonālie piedāvājumi. A nekā! Eju un prasu konsultantei:D(jā,Kero tiek piespiests pie sienas)

Konsultante mani pieveda tieši pie tiem pašiem plauktiem,kur jau pabiju (hihi:) ) un tad bija apjukusi,bet mēģināja tomēr man piedāvāt,ka vienīgie tagad ir piedāvājumā šie krēmi(un norādīja man uz krēmu izlasi solāriju kosmētikai...brrrr. ziniet,mani ļoti sāk kaitināt šo konsultanšu zināšanu trūkums!!! Liels,liels mīnuss ne tikai Drogas,bet visiem lielākajiem ķermeņa,sejas kosmētikas un kopšanas līdzekļu veikaliem),tad apprasījās otrai konsultantei,tā atkal norādīja uz mazu plauktiņu pie ceļošanas komplektiņiem un mazām random lietiņām,kur mēs nonācām pie fakta,ka pretsauļošanās formulas ir TIKAI 3 PRODUKTI VISĀ VEIKALĀ!!!!!!!!

(mani pirms tam bija nokaitinājusi radio reklāma mikrobusiņā- brīvdienas tūlīt klāt-laižam sauļoties! Brrrrr. cilvēki,ziniet,ko tas nodara ādai? Ja sabiedrība būtu vairāk izglītota elementārā pakāpē,tad šī apsēstība ar brūnu augumu būtu krasi mazāka)

no šiem 3 (viens losjons spf10- nepieļaujami zems. 10 minūtes - stundai saulē un viss- labāk tad nemaz nebūtu likusi virsū...vai arī atkārto uzklāšanu entās reizes dienā.. un otrs-spf 50 bērniem,bet tikai ar uva filtru. un kā tad ar otru?? nevajag?)  vienu es tomēr atradu par derīgu(augstāk jau rakstīju),un bildē iemūžināju- skat,šo jūs variet droši pirkt,taču,diemžēl tam ir samērā neeleganta tekstūra. protams,vasarā ķermenim patiks,bet,ja ir vajadzība pēc sejas līdzekļa,tad diemžēl nākas secināt- Drogas tādu nepiedāvā. Šo varētu lietot tikai sausas un ļoti sausas ādas īpašnieces, gēla vai šķīduma forma,kāda būtu piemērota manas- kombinētas vai taukainas ādas īpašniecēm- piedodiet,atvainojiet, bet ejiet uz www.paulaschoice.com,tur būs paradīze mūsu vajadzībām:)

uzsvēršu,pēc pieredzes sakot,nu nav tāda viena brīnumlīdzekļa ,lai panāktu izmaiņas kādai problēmai uz sejas vai ķermeņa- tas viss ir par sistemātisku kopumu un bez SPF nav iespējams cīnīties ar jebkādām novecošanās pazīmēm,pumpām, rētiņām, citām problēmām, ja neizvēlies arī aizsardzību,lai rezultātus `ieslēgtu`. Tiem,kuriem vispār nav problēmu- aizsargkrēms to arī paildzinās.

It īpaši tagad,kad saulīte ir ar zobiem,es ļoti mīļi aicināšu Jūs,mīļās dāmas,atcerieties-

tits and up! (pupi un uz augšu:D)(krēmus,kas paredzēti sejai,klāsim ne tikai uz sejas,bet uz kakla un dekoltē zonas arī. gan jau vīri novērtēs...:) )

aizsargāsim sevi,savu skaistumu un palīdzēsim to darīt arī citiem!

Ātrais beztēmas blogu konkurss!

20160404111721-85938.jpg