Eļļiņu vēl! jeb kā mēs Mossas sejas eļļu testējām

Ardlem
Ardlem 21. oktobris 2015 23:45
1085

Manā kosmētikas somiņā nekas daudz parasti nav sastopams - kāds sejas krēms, kāds roku krēms, lūpu balzāms, reizēm epizodiski iemaldās kāda skropstu tuša un lūpu krāsa. Tomēr, kļūstot vecākai, jūtu, ka ir pienācis laiks vairāk parūpēties par savu seju. Līdz ar to šobrīd ir posms, kad meklēju sev piemērotākos kopjošās /un dekoratīvās/ kosmētikas līdzekļus. 

Tā kā īpaši labi nepārzinu, kam ir jābūt, kam nav vēlams būt kosmētikas produkta saturā, tad vairāk vados nevis pēc sastāva, bet gan pēc sajūtām - man patīk vai nepatīk konsistence, smarža, utt. Pagaidām vēl labi noder arī citu lietotāju ieteikumi. 

Mana sejas āda ir normāla, ar noslieci ziemas periodā kļūt sausai. Plus vēl tas, ka periodiski dažas dienas mēnesī mēdz parādīties arī pūtītes, nu gluži kā reiz tīnes gados /Kā to novērst, vēl neesmu atklājusi/. 

Atgiežoties pie Mossas sejas eļļas, varu teikt, ka tā man patīk. Un manām meitenēm arī. Mazākajai meitai ir 2,5 gadi un vecākajai - 17. Viņas arī palīdzēja man testēt šo produktu. 

Iesākumā mēs visas trīs kaifojām par burvīgo smaržu. Tā ir vienkārši fantastiska! Mazajai meitai jau izveidojies rituāls - pamostas un uzreiz jautā pēc smaržīgās eļļiņas. 

Pirmo nedēļu eļļu izmantoju divreiz dienā. Gan rītos, gan vakaros. Bet tad sapratu, ka ir vai nu par daudz, vai nu kaut kas vēl jāliek klāt. Pirms sākšanas lietot, man bija mazliet sausa āda uzradusies vaigu zonā. Viena pati eļļa to it kā samazināja gan, tomēr pilnībā nelikvidēja. Tāpēc pirmās nedēļas beigās nopirku arī sejas krēmu Mixa. 

20151021232446-21118.jpg

Šo krēmu izvēlējos pēcc Drogas pārdevējas ieteikuma. 

Turmpākās dienas Mossas eļļu miksēju ar šo krēmu un mana sejas āda kļuva maigāka un patīkamāka taustei, sausums vaigu zonā arī pazuda.  Tiesa, es samazināju  eļļas lietošanas biežumu - lietoju tikai no rītiem. Eļļa palīdz labāk uzklāt krēmu un tas vieglāk un ātrāk uzsūcas ādā, kas no rītiem man ir visai svarīgi. 

Manas meitenes šo eļļu izmanto arī kā aromterapiju. Kad viņām ir nomāktāks garastāvoklis, tad ķeras pie Mossas eļļas pudelītes un tās smarža uzreiz noskaņojumu uzlabo. Lielās meitas komentārs par sejas eļļu - ir ok. Nopirksi man ar? /Viņa pa nedēļu dzīvo kopmītnēs un mājās ir tikai brīvdienās, līdz ar to neko daudz pie šīs eļļas netiek. Savākt savā kosmētikas klāstā viņai to neizdevās, jo es neļāvu, lai gan tāda iecere viņai bija (giggle) /. 

Secinājumi - šķiet, ka pirkšu vēl, kad šī pudelīte beigsies. Tikai tā laikam tik ātri nebeigsies, jo tiešām vajag pavisam nedaudz - trīs līdz piecus pilienus. Plus vēl dažus pilienus mazajai meitai :) , jo viņa ir klāt, līdz ko mana, ka esmu paņēmusi eļļu, un uzreiz atskan - mažīgo eļļiņu man vēļ! /smaržīgo eļļiņu man vēl/. 

Paldies par iespēju izmēģināt Mossas sejas eļļu. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ardlem 22. oktobris 2015 10:19 Catwoman

iespējams, tomēr es vairāk sliecos uz hormonālo izmaiņu pusi, jo tās uzrodas
'īpašajās dienās" un pēc tam pazūd kā nebijušas.

Linduchy 22. oktobris 2015 10:08

Par pūtītēm - gan jau, ka viens no iemesliem varētu būt nepietiekama sejas ādas attīrīšana :)

Ardlem 21. oktobris 2015 23:49

p.s. attēli no neta dzīlēm.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras