Eliēr un BDK - labākais līdzeklis pret celulītu,ādas problēmām!

peliite3
peliite3 2. maijs 2012 15:22
620

Apkārtējās vides nelabvēlīgā ietekme un stresa pilnais ikdienas dzīves stils viennozīmīgi atspoguļojas uz ādas. Sevišķi to pamanām tagad - pavasarī, kad nometam biezās ziemas drēbes, gribam izlaist matus un palutināt sevi ar saules stariņiem, taču , ak nē, bargais ziemas laiks mūsu ādai ir nodarījis pāri - sausi pleķi, sārti izsitumi, pumpas ( sausas ādas dēļ) , domāju Tev tas nav nekas svešs, tāpēc gribēju ar Tevi padalīties .

{smallpic:1}

Šo "pēc ziemas sērgu" uzvar BDK, jo šajos līdzekļos tiek ekstraģētas augsti organiskās vielas- fermenti, enzīmi, aminoskābes, vitamīni,kas sniedz ādai intensīvu aizsardzību pret apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi, atjauno un sniedz intensīvas eneģijas devu, kā arī nostiprina organisma imūnsistēmu,  veicina organisma dabīgo procesu pareizu norisi, izvada toksīnus un darbojas kā spēcīgs anti-oksidants. Vārdu sakot, ādu bagātina ar vairāk nekā 800 organiskajiem komponentiem un minerāliem.

BDK attīrošais pieniņš, tonizējošs losjons sausai ādai, atjaunojoša un atsvaidzinoša sejas maska, aizsargājošs dienas krēms , reģenerējošs nakts krēms- un rezultātā - 2 nedēļu laikā ādā "izārstējās", kļuva starojoša, veselīga un galvenais- bez pumpām, izsitumiem.  Un , kas , manuprāt , ir ļoti svarīgi - šie produkti satur augsti organiskās dūņas, tātad- dabīgi. Te vari iepazīties - http://elierglobal.com/lv/

Vasara jau klauvē pie durvīm , un mums, sievietēm, protams, gribas apģērbt vējā plīvojošas, košas kleitas , pludmalē laiskoties ar savu mīļoto, bet - celulīts !! Es cīnījos ar to 3 gadus - gāju uz pirtīm, dažādām procedūrām utt., bet tā līdz galam nekad neuzveicu , un tā nu gadījās, ka mana draudzene sāka strādā veikalā -  Vecrīgā, Miesnieku 8 , kur pārdod šo kosmētiku . Ieteica pamēģināt Eliēr anti-celulīta gelu !

No sākuma negaidīju neko īpašu , bet , izlietojot krēmu, efekts bija acīmredzams ! Gāju , nopirku vēl .. un celulīts ir uzveikts ! Tagad manā vannas istabā ir tikai BDK un Eliēr, jo neredzu līdzvērtīgu kosmētiku, es pat uzdrošinos teikt- nav konkurentu! Paldies draudzenei , paldies Eliēr , kas manu dzīvi padarīja labāku , par vienu kompleksu mazāk ! Mīļās sievietes, iepazīstaties ar šiem mazajiem brīnumlīdzeklīšiem un Jūs būsiet sajūsmā! Par vieglu dzīvi ! Priekā!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras