Elegantā gaisotnē prezentēta pirmā Martas Bērzkalnas zīmola “Baronessa” demi-couture vakartērpu kolekcija “Valdzinājums”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. decembris 2017 11:49
706

1. decembrī, Melngalvju namā pulcējās vairāk nekā 300 cilvēki, lai piedalītos zīmola “Baronessa” vakartērpu kolekcijas modes skatē. Viesu vidū bija a/s “Olainfarm” Valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins, Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs, finansiste Ilze Jurkāne, māksliniece Ieva Bondare, uzņēmēja, mūzikas menedžere Elita Mīlgrāve, Baltijas modes federācijas prezidente Jeļena Strahova, izdevniecības “Rīgas Viļņi” Valdes priekšsēdētāja Aija Šmidre un citas sabiedrībā pazīstamas personas, kā arī modes dizaineres atbalstītāji un draugi. 

Vakara ievadā viesi gremdējās saviesīgās sarunās un apbrīnoja Melngalvju nama krāšņo Lībekas zāli, līdz pienāca brīdis doties kristāla lustru apmirdzētajā Lielajā zālē, kas ir greznākā sarīkojumu zāle Rīgā. Šeit viesus uzrunāja šarmantā vakara vadītāja Dagmāra Legante, kura īpaši uzsvēra zīmola “Baronessa” modeļu unikalitāti, proti, ieguldīto roku darbu, jo, piemēram, garo vakarkleitu izstrāde ir prasījusi 33 darba dienas izšūšanu pērlīšu tehnikā.

20171204114733-38109.jpg

“Man bija būtiski akcentēt demi-couture tērpu izsmalcinātību un zīmola kvalitāti, tāpēc vietas izvēlei un scenogrāfijai šoreiz bija ļoti liela loma. Īpaši priecājos par tikko atjaunoto Melngalvju nama fasādi un spoguļgrīdu, kas bija svarīgs skates elements un palīdzēja izcelt visas tērpu nianses,” stāsta zīmola “Baronessa” dizainere Marta Bērzkalna.

20171204114757-37081.jpg

Modes skates laikā modeles demonstrēja greznus vakartērpus, elegantus bikškostīmus un kokteiļkleitas ar apmetņiem. Kopumā skatē piedalījās 30 modeles, jo katrai tika izveidots tērpam atbilstošs koptēls un tērpi tika individuāli pielāgoti uz modelēm. Īpaši jāatzīmē skates muzikālais noformējums, jo modes dizainerei Martai Bērzkalnai bija skaidra vīzija par mūziku, kurai jāiemieso spēcīgas sievišķības valdzinājums. DJ Monsta veidotais muzikālais mix piedāvāja Šērlijas Basijas, Tīnas Tērneres un Džeimsa Bonda tematikas kompozīcijas.

20171204114817-95955.jpg

Modes skates noslēgumā viesi sveica Martu Bērzkalnu ar ilgstošiem aplausiem, ziediem un apsveikumiem, apliecinot augsto novērtējumu par dizaineres darbu. Marta neslēpa emocijas, norādot: “Esmu ļoti laimīga, ka cilvēkiem tiešām patika skate, īpaši tāpēc, ka šī ir mana pirmā kolekcija un katrs koptēls tika rūpīgi izstrādāts. Visas meitenes bija brīnišķīgas un lieliski nodemonstrēja katru tērpu. Ļoti mīlu roku darbu, jo ticu, ka apģērbiem ir jābūt īpašiem, jāspēj izcelt sievietes būtība, padarīt seksapīlu un koķetu, nezaudējot sievišķo burvību un noslēpumu. To arī centos panākt!”

20171204114835-92813.jpg

Kolekcija veidota no itāļu zīda audumiem, atlasa un ekskluzīvām franču mežģīnēm. No 4. decembra iespējams veikt tērpu pasūtījumus Instagram kontā BBARONESSA, zīmola mājaslapā un Facebook lapā.

Pasākums tapis, veiksmīgi sadarbojoties vairākām vadošajām pasākumu un sabiedrisko attiecību aģentūrām, Boutique Event Planning by Alise Kolosova (pasākuma organizēšana), Polhem PR(sabiedriskās attiecības), SMART CAT Marketing Communications (viesu uzņemšana). Modeļu kastinga direktors Jaroslavs Barišņikovs, pasākuma aktivitātes sociālajos tīklos – blogere Maija Armaneva.
Īpaša pateicība skates tapšanā Valērijam Maliginam.
Skates muzikālā mix autors un pasākuma DJ – DJ Monsta. Video – Cinecats.
Modeļu matu sakārtojumi no salona Prior Hair Studio.
Viesi baudīja izmeklēto Moët & Chandon šampanieti un luksusa Belvedere vodkas kokteiļus.
Fotogrāfi: Kristaps Bardziņš, Vadims Bazalijs, Marks Litvjakovs un Arkādijs Gluhihs.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies