Eksperiments mēneša garumā

mazaa raganina
mazaa raganina 30. maijs 2011 00:00
668

 

Pirms neilga laika manā e-pastā ienāca ziņa, ka Madara izsludina pieteikšanos uz eco kosmētikas testēšanu. Ilgi nedomājot uzreiz nosūtīju savus datus un pieteicos. Jau aiznākamajā dienā man pazvanīja no kompānijas un paziņoja, ka esmu izvēlēta mēneša garumā testēt Madaras kosmētiku. Biju ļoti patīkami pārsteigta par tādu pavērsienu un zināju, ka noteiktajā laikā un dienā man jānokļūst Rīgā.

 


Noteiktajā dienā man bija jāierodas Madaras birojā, kur man bija norunāta tikšanās ar dermatoloģi. Ādai bija jābūt bez krēma, bez kosmētikas un iepriekš es nedrīkstēju veikt nekādas kosmētiskas procedūras, sauļošanos ieskaitot.

 

Daktere izmantojot datoru noteica manu ādas mitruma stāvokli uz vaigiem un pieres. Lūk rezultāti, kas mani nepatīkami pārsteidza. Ja normāli ādas mitrums ir 80%, tad uz vaigiem manas ādas mitrums ir tikai 30%, bet uz pieres 63%. Ja kādam orgānam pietrūkst mitruma, tad āda esot pirmais orgāns, no kura tiek paņemts trūkstošais mitrums. Šo visu man pastāstīja dermatoloģe. Vēl viņa apstiprināja to, ko es jau zināju, ka man bijusi jaukta tipa āda, bet šobrīd tā mainās uz sauso tipa ādu.

 

Man vajadzēja, lai kāds man pasaka, ka es par maz dzer ūdeni, jo ūdeni patiešām dzeru kampaņveidīgi un šobrīd man ir iestājies ,,sausais” periods. To, ka tas atspoguļojas manā sejas ādā, es arī lieliski zinu. Arī to, ka uz katru izdzerto kafijas krūzi vietā jāizdzer divas ūdens glāzes es zinu. Teoriju es zinu labi, bet praksē diemžēl man neiet tik labi.

 

Tagad esmu apņēmusies izdzer vismaz 6 ūdens glāzes dienā, tas uz manu augumu esot minimums. Pamazām radinu sevi pie ūdens.

 

Šobrīd es mēneša garumā lietošu tikai Madaras eco kosmētiku: pieniņu, putas, losjonu un dienas krēmu. Cītīgi katru rītu un vakaru veicu skaistumkopšanas procedūras. Arī līdz šim esmu sevi kopusi un man tas nesagādā neērtības. Madaras kosmētiku biju lietojusi jau iepriekš, taču līdz šim man nav bijuši uzreiz visi kopšanas līdzekļi. Sajūtas? Pašas labākās, man patīk šis zīmols, produkti un smarža...tā ir pasakaina, it kā es gulētu ziedošu madaru pļavā...

 

Pēc mēneša mēs tiksimies ar dermatoloģi, lai pārbaudītu manas ādas stāvokli.

 

Par rezultātiem ziņošu!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lauritta123 30. maijs 2011 09:59

Laimīgā! es arī pieteicos, bet man nepazvanīja..

madmozele 30. maijs 2011 08:48

Jauki (Y)Gaidīšu turpinājumu un rezultātu (Y)

kintijasieviesuklubslv 30. maijs 2011 08:44

gaidīsim tava eksperimenta turpinājumu. sākumam izklausās gana kārdinoši :))

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras