Eiropas futbola čempionāts: Kādas frizūras izvēlas sportisti?

Intensa.pro
Intensa.pro 7. jūlijs 2016 16:43
2148

Sporta pasaule aizturot elpu, vēro Eiropas futbola čempionātu 2016. Mēs, skaistumkopšanas industrijas cilvēki, ar neviltotu interesi jūsmojam par labākajiem pasaules futbolistiem.

Karsti vai auksti, saule vai lietus viņiem nav šķērslis, jo augstu rezultātu sasniegšana sportistiem ir asinīs, gēnos. Būdami perfekcionisti it visā, pat spēļu laukumā viņi neaizmirst par savu izskatu. Neskatoties uz slodzi un sviedriem, spēlējot ar pretinieku, viņiem izdodas izskatīties perfekti.

Ievērojot tradīciju, portāla Intensa.pro redakcija sagatavoja futbolistu apskati, kuri palika atmiņā ne tikai ar spilgtu spēli, bet arī ar stilīgajām frizūrām.

Luka Modričs

lukamodrich-intensa.pro

Horvātijas izlasei neapšaubāmi ir paveicies ar pleimeikeri Luku Modriču. Viņš nenogurstot skraida pa laukumu. Turklāt nav svarīgi kur viņš spēlē – centrā vai tuvāk flangam. Viņš ir veikls, ātrs, pieredzējis un... ļoti izskatīgs. Futbolista karjeras laikā viņš kļuva slavens ne tikai ar savu meistarību, bet arī ar kuplu matu sakārtojumu, kuru viņš mainījis tikai vienreiz. Eiro 2016 viņš parādījās ar gariem matiem, sasietiem ar speciālu matu stīpiņu. Pasaules līmeņa spēlētājs priekšroku dod vienkāršām frizūrām, tāpēc, uz aizmuguri sasieti un ar apsēju vai gumiju nofiksēti mati ir ērts variants spēlei.

Pols Pogba

polpogba-intensa.pro

Francijas izlases līderis piesaista lielu sabiedrības uzmanību. Ekstravagantais izskats un vienmēr moderna frizūra dara savu – gribas vērot sportistu, aplūkot un sekot piemēram. Regulāri mati deniņos ir izskūti dažādos ornamentos un iniciāļos.

Kā agrāk izskatījās Pols:

Polpogba

Dimitri Pajē

dimitrypaye-intensa.pro

Aktīvais francūzis Pajē tika atzīts par labāko Eiropas čempionāta 2016 atklāšanas futbolistu, tāpēc par viņa profesionalitāti šaubīties nenākas. Par viņa gaumi arī. Pievērsiet uzmanību sportista akurātajam matu griezumam. Minimālais matu garums pie deniņiem un neliela irokēze izskatās stilīgi un oriģināli.

Mareks Hamšīks

marekgamshik-intensa.pro

Spilgts Eiropas futbola čempionāta tēls – Slovākijas izlases pusaizsargs Mareks Hamšīks. Šķiet, ka Mareka vizītkarte ir irokēze. Pateicoties spilgtai frizūrai, viņš veiksmīgi izceļas uz kopējā fona.

Krištianu Ronaldu

krishtianuronaldo-intensa.pro

Par Krištianu zina visi un visu. Futbola simbols, skaļa vārda un slavas īpašniekam patīk dižoties publikas priekšā un pārsteigt ar jauniem tēliem. Viņš bieži maina matu griezumus, taču katrs viņa eksperiments

piestāv spēlētājam.Šī raksta turpinājums

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras