Dzīvnieku izcelsmes placenta? Tas nekas!

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 8. februāris 2011 10:00
587

Šobrīd, kad esmu sīki un smalki izpētījusi placentas kosmētiku Evinal, kuras pamatā ir tieši dzīvnieku izcelsmes placenta, tiešām no sirds varu teikt – kosmētika ir kvalitatīva!

 


Foto: Flickr.com

 

 

Tas nekas, ka tā ir radīta no dzīvnieku izcelsmes placentas, jo laboratorijās tā tik ļoti attīrīta no hormoniem un citiem piemaisījumiem, ka dara tikai labo – palīdz pret ādas novecošanos!

 

Ja esmu pavisam godīga, tad jāatzīst, ka pati, kad pirmo reizi uzzināju, ka Evinal kosmētika ir veidota no dzīvnieku placentas, raucu degunu un izjautāju speciālisti, ar kuru man bija intervija, dažnedažādākajos veidos, lai pārliecinātos par kosmētikas kvalitāti.

 

Un patiešām, esmu pārliecinājusies, Evinal kosmētikai var uzticēties. Ražotāji neslēpj, ka viņi izmanto dzīvnieku valsts placentu, bet tā ražošanas laikā tiek apstrādāta vismaz 11 reižu, kas nozīmē, ka ir pilnībā brīva no dzīvnieku hormoniem un tie nespēj atstāt nevēlamas sekas uz cilvēka organismu.

 

Kaut arī kosmētika ir ražota Krievijā, tā ir ieguvusi sertificētu atzinību gan pašmāju valstī, gan arī Eiropas Savienībā. Tā atbilst visām Eiropas Savienībā noteiktajām prasībām par kvalitatīvu un drošu kosmētiku.

 

Tāpat svarīgs apsvērums ir tas, ka Evinal kosmētikas tirgū jau ir gana ilgi. Arī sazinoties ar ekspertiem un gatavojot rakstus Sieviešu Klubam, dzirdēju atzinīgus vārdus par placentu. Tā tiešām stiprina ādas šūnas, izlīdzina krunciņas un aizkavē novecošanos.

 

Ja izmanto matu kopšanas produktus, kuru sastāvā ir placenta, tie stiprina matu saknes un kas ir galvenais – novērš matu pastiprinātu izkrišanu, ja tā ir problēma.

 

Kādas ir tavas domas par Evinal kosmētiku? Ir izmainījušās, uzzinot, ka dzīvnieku placenta tiek attīrīta laboratorijās vairākas reizes un no dzīvnieku hormoniem tajā vairs nav ne miņas?

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Ko vēl par placentas kosmētiku tu gribētu noskaidrot?

 

Iesūti savus jautājumus komentāru sadaļā vai arī rakstot uz epastu – kintija.bulava@sieviesuklubs.lv

 

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazaa raganina 8. februāris 2011 21:28

Man uzdzen šermuļus šī placentu kosmētika.
Redzēju dokumentālus kadrus par zosīm,kuras tiek audzētas zosu aknu pastētēm gardēžiem.Tās bija tādas šausmas,ka vēl tagad murgos rādās.

8. februāris 2011 18:17

Pat ja nenogalina dzīvnieku, apaugļo noteikti nepārtraukti, neļaujot normāli mātei atkopties pirms jau nākamā grūtniecība iestājas.
Noteikti tādas pašas šausmu lietas kā neoficiālās suņu, grauzēju utt. audzētavās.

pece 8. februāris 2011 15:40

kintija,

Kas ir augstākās institūcijas? ražotāju institūti?

"Hormoni ir organiskas vielas, ko izdala iekšējās sekrēcijas dziedzeri. Hormoni ar asiņu palīdzību nonāk citās organisma šūnās un ietekmē to darbību. " - tātad placentu tik tālu apstrādā, ka pāri paliek "čiks"? Vēl zem šūnu līmeņa?

Izskatās, ka būtisks ir jautājums KUR iegūst placentas, ko pēc tam izmanto kosmētikas ražošanā, vai citiem vārdiem sakot to kvalitāte, piem., ja tās tiek iegūtas cūku lielfermā, kur cūku barošanai izmanto GMO pilnu pārtiku, augšanas stimulēšanas hormonus un antibiotikas - tad atklāts ir jautājums par kvalitāti.

8. februāris 2011 15:09

Tā nav veģetāra kosmētika, ja godīgi, tad ētiska arī ne. Ir tomēr saudzīgākas izejvielas, kuras var izmantot kosmētikā un kuras iedarbojas līdzīgi, ja ne tāpat, kā šeit minētās.

kintijasieviesuklubslv 8. februāris 2011 14:36

makvins, cik saprotu, tā placenta ir iegūta dzemdību laikā. neviens dzīvnieks šīs produkcijas dēļ netiek nogalināts. bet, protams, sīku un smalku aprakstu ražotājs tomēr patur komercnoslēpumā.

pece, par kvalitatīvu kosmētiku uzskatu tādu, kura atbilst ES ražosanas kosmētikas prasībām. Tomēr uzticos augstākām institūcijām, kas nosaka kvalitātes rādītājus.

par nekaitīgumu man grūti komentēt, jo tiešām nezinu sliktās īpašības. ja vien, protams, kosmētika ir izvēlēta atbilstoši ādas tipam. ja kļūdīsies ar izvēli, var nākties vilties produktā.

par aprstrādi - ražošanas procesā speciālisti skatās, lai tiktu noņemti hormoni, bet minerālvielas un barības vielas paliktu produktā. Tik smalki nemācēšu izstāstīt, bet ražošanas procesā var uzlikt aparātiem speciālas programmas, kas veic vajadzīgo uzdevumu.

pece 8. februāris 2011 11:02

Man radās daži jautājumi:

Viens tāds vispārīgs un diskutabls - kas ir kvalitatīva kosmētika? atbilstoša nekaitīguma prasībām? vai kā?

Otrs - vai apgalvojums, ka kosmētika dara tikai labu, palīdzot pret ādas novecošanos, būs paties, jo gluži nekaitīgs pat nebūs ūdens, piem. ja tas būs par daudz...

trešais - vai apstrādes reižu skaits ir jelkāds rādītājs, lai saprastu, kas paliek pāri? Un vai tomēr vispār ir iespējams kaut ko attīrīt tā, lai nebūtu klāt nekādi šoreiz, dzīvnieku izcelsmes hormoni? Un kuras tad ir tās aktīvās vielas, kas paliek pāri?

mazaa raganina 8. februāris 2011 11:02

Vienīgais kas mani uztrauc-kādā veidā viņi to dzīvnieku placentu iegūst.Domāju,ka atbildi neuzzināšu,jo tā varētu būt gana šausminoša.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras