Dzērveņu spēks.

Autors: Ardlem, 2016. gada 3. novembris, 05:21:34
Dzērveņu spēks.

Pie manis atceļoja Mossa nostiprinošs ķermeņa krēms ar antioksidantiem. Ražotāji sola, ka "dzērveņu antioksidanti kavē novecošanos, palīdzot ādai kļūt gludākai un elastīgākai". Nu, nu, paskatīsimies! - es nodomāju, sākot testēt šo krēmu. Pēc gandrīz divu nedēļu lietošanas secinājumi: 

- iepakojums - tūbiņa - ir ērti attaisāms arī ar mitrām rokām. Tomēr, glabājot to uz vannas istabas plaukta, pastāv iespēja, ka kāds sajauks ar matu šampūnu vai kondicionieri... /Papildus secinājums- šis krēms matos neputojas :D / 

- krēmam ir īpatnēja smarža. Laikam jau tās ir dzērvenes, īsti vēl neesmu sapratusi. Tieši šīs smaržas dēļ, esmu sākusi mazāk lietot dezodorantu, jo pietiek jau ar krēma smaržu. 

- klājot uz ādas, labāk ir ņemt mazāk, nekā vairāk. Esmu pieradusi visu nepieciešamo krēma daudzumu izspiest uz saujas un tad uzklāt, ar šo krēmu tā nav ieteicams darīt, jo tad klājas sliktāk, nekā paņemot maz krēma vairākas reizes. Ādā iesūcas ātri, no krēma paliek tikai smarža un tvirtuma sajūta. 

- kādā ceturtajā dienā, lietojot krēmu, uz manas ādas sāka parādīties nelielas pūtītes. Nesapratu, no kā tās ir?, un uz divām dienām krēmu pārstāju lietot. Kad pūtītes nozuda, atsāku lietot krēmu un vairāk pūtītes tomēr nerādījās. Tā arī netiku līdz galam skaidrībā - tās bija no krēma vai vienkārši hormonu pārmaiņas? 

- ir mazinājusies svīšana dienas laikā. Agrāk man visai bieži sasvīda tieši zem krūtīm, kur ir krūštura stīpiņa, un tas nebija jauki, lietojot krēmu, pamanīju, ka šī problēma ir kļuvusi minimāla un vairs netraucē. 

- vai ir kļuvusi gludāka un elastīgāka āda? Varbūt mazliet, bet pieļauju, ka tas varētu būt arī placebo efekts, ikrīta pēc dušas krēma iemasēšanas ādā rezultātā. 

- vai turpināšu lietot krēmu? Droši vien. Vismaz tik ilgi, kamēr beigsies šī tūbiņa, un pēc tam domāšu, vai iegādāties jaunu?.

Paldies SK par iespēju izmēģināt šo krēmu :) 

p.s. bilde no i-neta resursiem.