Dušā ar Bioapta produktiem

Linduchy
Linduchy 19. februāris 2017 14:04
2127

Kādu laiciņu neesmu rakstījusi par kosmētikas produktu jaunumiem - vienkārši tāpēc, ka nav bijis nekas TIK īpašs, lai par to rakstītu :D Bet nu vēlos nedaudz padalīties savā pieredzē ar Bioapta produktiem.

Tātad - manās rokās nonāca Aptasoft šampūns un Aptaskin dušas želeja. Tie ir hipoalerģiski līdzekļi, kas uztur ādas fizioloģisko līdzsvaru un pH līmeni. Bioaptas produktu mērķis ir nevis nomaskēt problēmu, bet atjaunot ādas struktūru, iedarbojoties uz tās šūnām un normalizējot to atjaunošanās procesu.

Aptaskin ir maiga dušas želeja īpaši jutīgai ādai. Tā nesatur agresīvas virsmaktīvas vielas (nātrija lauril un lauret sulfātu), bez krāsvielām un smaržvielām. Dušas želeja satur burvju lazdas ekstraktu, kam piemīt pretiekaisuma, antiseptiska un reģenerējoša darbība, kā arī glicerīnu, kas zināms ar savām mitrinošajām un mīkstinošajām īpašībām. Tā kā saturā nav "briesmīgu" sastāvdaļu, tad šis mazgāšanas līdzeklis ir piemērots ne tikai pieaugušajiem, bet arī zīdaiņiem un bērniem.

Man pašai gan labāk patīk produkti ar "garšīgu" aromātu, bet pozitīvi novērtēju šīs dušas želejas efektu. Parasti pēc dušas manai ādai ir nepieciešams kāds mitrinošs losjons, bet, izmantojot Aptaskin, āda neizskatās sausa. 

Vēl viens milzīgs bonuss - ātri nomierina sakairinātu ādu. Kā jau zināms, ziemas mēneši mūsu veikalos ir bagāti ar citrusaugļiem. Tie man ļoti garšo, bet to lietošana uzturā bieži vien man izraisa nātreni (skaidrs, ka tas ir izmantotās ķīmijas rezultāts). Lūk, Aptaskin dušas želeja bija/ir mans glābiņš - nejauki sakasīto nātreni sadziedēja 2 dienu laikā.

Aptasoft šampūns ir paredzēts visiem matu tipiem ikdienas lietošanai. Tas nesatur sulfātus, krāsvielas un smaržvielas. Satur dzelzs aspsrāga un burvju lazdas ekstraktus, kuri mazina ādas kairinājumu, kā arī jūras elastīnu un glicerīnu, kurš nodrošina ādas un matu mitrināšanu, aizsardzību un dziļi barojošu darbību.

Pie produkta trūkumiem varu minēt tikai vienu - ļoti, ļoti subjektīvu - kā jau iepriekš minēju, man labāk patīk "garšīgie aromāti". Pirmajā reizē izmantojot šampūnu, protams, bija sajūta, ka neizmazgās kārtīgi matus, jo šampūns īpaši neputo. Taču rezultāts ir lielisks - mati ir zīdaini un viegli izķemmējami pat bez kondicioniera, matu balzama vai maskas izmantošanas. Saskaroties ar šalli vai mēteļa apkakli, man mati parasti mēdz ļoti savelties. Šobrīd, ikdienā izmantojot Aptasoft šampūnu, mati nepārvēršas neizķemmējamā kamolā.

Runājot par izmantošanas biežumu - matus prasās mazgāt katru trešo dienu. Ziemas laikā, kad matu taukošanos veicina cepure, tas, manuprāt, ir pat ļoti labs rādītājs.

Pozitīvi novērtēju šampūna un dušas želejas iepakojuma izmēru - tie neaizņem daudz vietas, tāpēc ir ērti paņemami līdzi arī ceļojumā. Nebūs jāņem līdzi papildus kosmētikas arsenāls - losjons ādas mitrināšanai un kondicionieris matiem.

Bioaptas produktus noteikti varu ieteikt, ja tev rūp savas ādas un matu veselība. Iedarbīgi produkti dažādu ādas un matu problēmu ārstēšanā, nevis tikai īslaicīgā nomaskēšanā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 26. februāris 2017 19:32 hiperkeri

Jā, ļoti labi nomierina ādu :) (Y)

hiperkeri 22. februāris 2017 19:50

PIekritīšu par tiem citrusaugļiem- man arī no visiem tiem labumiem nātrene ir labi zināma. Nomierinājās āda?

hiperkeri 22. februāris 2017 19:48

Dzelzs asparāgs:D:D:D Tie ir domāti sparģeļi?

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras