Drauds veselībai- Ugg zābaku pakaļdarinājumi!

19. marts 2010 00:00
570

 

Aukstajos ziemas mēnešos daudz sieviešu, lai saglabātu kājas siltas, iegādājās Ugg zābakus, kuriem deva priekšroku arī neskaitāmas slavenības.

{smallpic:1}

Tomēr tagad vadošie ortopēdi un pedikīra meistari brīdina, ka Ugg zābaku imitāciju valkāšana var būt drauds kāju veselībai.

 

 UGG Austrālijas ražotāji stāsta, ka šie zābaki ir ražoti no labākajiem materiāliem un konstruēti ar vislielāko rūpību un uzmanību, tāpat ir iestrādāts īpašs papēdis, lai balstītu pēdu. Kompānija brīdina cilvēkus uzmanīties no pakaļdarinājumiem, jo tas var atstāt iespaidu uz kāju veselību.

 

NOSKATIES VIDEO ŠEIT!

avots: news.bbc.co.uk

Vai Tev ir UGG zābaki vai to pakaļdarinājums?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
inny 21. marts 2010 11:07

vakar kāreiz skatījos iekš ebay - ļoti smuki, sākot ar 55 mārciņām, līdz pat 220 mērciņām.

inny 19. marts 2010 21:41

ebay var dabūt labu UGG oriģinalos zābaciņus pa labām cenām. labāk vienus kvalitatīvus Ugg zābaciņus, nekā n-tos pakaļdarinājumus...

19. marts 2010 13:57

Mans viedoklis, ka kāju veselību vairāk apdraud drausmīgas kvalitātes sintētiskie apavi, ar kuriem pilni veikali. Nesaprotu - tiešām normāli ādas pavisam parasta izskata zābaki var maksāt tik daudz? Ar tām drausmīgajām ķīniešu drazām tikai ekoloģiju piesārņo - tā sintētika taču nesadalās gadiem.

gazele 19. marts 2010 10:04

Man ir oriģināls, labi parokoties internetā arī UGGīšus uz izsolēm var dabūt pa lētām naudiņām. :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras