Dove Oxygen & Moisture produktu tests

Nymph
Nymph 3. decembris 2014 11:54
1327

Beidzot arī es esmu gatava publicēt atskaiti par Dove matu kopšanas līdzekļu testu.

Ļoti nopriecājos, kad saņēmu testēšanai paredzēto Dove Oxygen & Moisture produktu komplektu – šampūnu, kondicionieri un masku.

Lai gan tas varbūt nav īsti pareizi, tomēr visbiežāk matu kopšanas līdzekļus veikalā izvēlos vadoties pēc produkta apraksta un tajā uzskaitītajām „aktīvajām vielām” vai „piedevām”, kas faktiski nostrādāja arī šoreiz, jo radās ilūzija, ka šie līdzekļi būtiski iepriecinās manus matus. Esmu smalku, ne īpaši biezu matu īpašniece un, ņemot vērā, ka savus matus regulāri krāsoju blondā tonī, tiem ir arī tendence uz sausu galu veidošanos. Tai pašā laikā, pabarojot galus, nevēlos taukaino efektu pie saknēm – tā man pašai dabīgi jau pietiek.

Lai gan cerēju, ka šīs līnijas produkti būs tie, par kuriem varēšu sniegt tiešām labas atsauksmes, gaidīto rezultātu tomēr tie nesniedza.

Nevar noliegt, ka pēc mazgāšanas ar šo šampūnu un kondicionieri, radās sajūta, ka mati kļuvuši piepildīti, tomēr, pretstatā citiem produktiem, kas sniedz šādu rezultātu, tie bija nevis spīdīgi, vijīgi un piepildīti (kas ir forši un ko gaidīju), bet matēti, diezgan cieti, lai gan – piepildīti. Šāda īpašību kombinācija savukārt būtiski pastiprināja maniem matiem tik raksturīgo tendenci uz pinkāšanos un piņķerēšanos. Mazliet patīkamāka sajūta bija pēc kombinācijas „šampūns + maska”, tomēr joprojām – ne tik ideāla, kā gribētos.

Tomēr, lai nebūtu tā, ka viss ir tikai slikti, ir arī labi vārdi, ko teikt par šiem produktiem .:)

(1)   smarža – patīkama, neuzmācīga, bet noturīga – arī vakarā mati joprojām mazliet smaržoja;

(2)     konsistence, īpaši maskai, ir ļoti patīkama, gaisīga, rada sajūtu, it ka tā patiešām pildīta ar skābekļa burbulīšiem;

(3) Dove Oxygen & Moisture šampūns ir lielisks kombinācijā ar Dove Pure Care Dry Oil Complex kondicionieri (kurš kolosāli smaržo pēc propolisa).

Tātad rezumējot jāsaka, ka maniem matiem šie produkti īsti nepatika, tomēr tos kombinējot ar citiem (gan Dove, gan citu zīmolu) produktiem var radīt ja ne vēlamo, tad vismaz baudāmu un tīkamu rezultātu.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras