Dove matu kopšanas līdzekļu testēšana ir noslēgusies

Autors: mazaa raganina, 2014. gada 23. novembris, 11:58:10
Dove matu kopšanas līdzekļu testēšana ir noslēgusies

Vispirms vēlos pateikt paldies SK par iespēju testēt Dove šapmūnu, kondicionieri un matu masku.
Man ir plāni un smalki mati,turklāt tiem piemīt tieksme lokoties un ne jau tik skaistās sprogās kādas var redzēt TV un žurnālu lapaspusēs. Esmu pieķērusi sevi pie tā,ka skatoties TV es vispirms novērtēju matus, patiesībā es varu visu filmu pētīt aktrišu frizūras. Ja man neizdosies no rīta sakārtot matus pieņemamā frizūrā, tad diena pagalam, kā sacīt jāsaka,esmu matu atkarīgā.
Vārdu sakot, tie dzīvo savu neatkarīgu dzīvi no manis. Rudenī pastiprināti jutu problēmu: mati ļoti taukojās. Man patīk tīru matu sajūta un tamdēļ matus nācās mazgāt prakstiski katru dienu. Matu apjoms....vai ir kāda sievietes,kura nevēlas kuplu un apjomīgu matu rotu? Es noteikti esmu no TĀM.
Tāpēc ar jo lielāku degsmi pieteicos matu testam ar cerību,ka šie līdzekļi būs īstie, kaut arī neteicības velniņš manī sēdēja.

Vispirms mani patīkami pārsteidza jaukā līdzekļu smarža, man patīk neitrālas kopšanas līdzekļu smaržas, bet šī mani ,,nekaitināja". Tad ķēros pie matu mazgāšanas... Mazgājot matus šķita, ka mati ir taukaini un nekādi nespēju izmazgāt šos ,,taukus" ārā, domāju,ka kondicionieris mainīs šo sajūtu, bet arī pēc kondicioniera lietošanas, bija sajūta,ka mati ir taukaini. Ja pēc mazgāšanas es matus neizžāvēju ar fēnu, tad no kupluma nebija ne ziņas, ne miņas. Pozitīvais ko ievēroju, mani mati vairs tik ātri netaukojas!

Teikšu godīgi, nepaceļ šie līdzekļi matus pie saknēm tāpat vien, tikai izmazgājot, vismaz uz maniem matiem tāds efekts netika novērots. Pirkt vai nepirkt-to es atstāju katra paša ziņā, es atturēšos no ieteikumiem...