Diskusija: Vai valkā īsto izmēru?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 25. septembris 2014 00:33
2704

Bieži vien, var novērot, ka dāmas, mēģina apmānīt pašas sevi un cenšas ielīst nedaudz mazāka izmēra apģērbā.

 

Vai arī tu iegādājies apģērbu kurš ir par mazu, lai būtu motivācija notievēt, taču sāc valkāt to jau uzreiz pēc nopirkšanas?

 

Tavuprāt, kādēļ sievietes tā rīkojas? Vai iekļūšana mazāka izmēra apģērbā ceļ pašapziņu?

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 25. septembris 2014 22:30 Shalako

Man pat savam izmēram ir problēmas ar piedurkņu garumu ;( ,jo rokas par garu izaugušas ROFL

taschinka 25. septembris 2014 15:00

Man negadās iegādāties apģērbu mazāku kā ir mans izmērs,jo tad būtu jāiepērkās bērnu nodaļās.Bieži gadās tā,ka veikalā mēru savu,it kā savu izmēru,atnaku majās un ir par lielu.
Bet šausminoši ir skatīties uz sievietēm,ne tik traki uz meitenēm,kas ielīdušas apģērbā,kas ir krietni par mazu.

Rebeka 25. septembris 2014 11:51

Apģērbu, kurš ir pārāk mazs parasti nepērku, ja neskaita kurpes, jo man ar to pirkšanu iet traki, vienmēr veikalā šķiet, ka viss der un ir ērti, bet pastaigājot ilgāk saprotu, ka vai nu pa lielu vai par mazu!!

Noelle 25. septembris 2014 11:13 Catwoman

"mīlas rokturīši" :D

Linduchy 25. septembris 2014 10:50

Nu vai nav ''skaisti''? Jaikssss, nu kas tām sievietēm galvā darās? Iespējams, viņām nav spogulis mājās...hmmm, vai moš vienkārši aklas :D

KRX 25. septembris 2014 10:37

Slieku dzimtas pārstāves nekad nesapratīs tās sardeļu dzimtas pārstāves, kuras cenšas iestīvēties cīsiņu apvalkos :) Bet es neaizstāvu pēdējās, jo izskatās patiešām briesmīgi!
Pati arī cenšos novērtēt savu reālo izmēru un nenēsāju topiņus ar pliku nabu vai svārkus, kas beidzas 30cm virs ceļa, jo zinu, ka nevaru atļauties :)
Piekrītu, ka jaunietēm ir šī problēma biežāk sastopama. Skolās to var itin labi novērot. Īpaši, kad nāca modē tie skiny džinsi.... man tas apģērbs pats par sevi neliekas pievilcīgs, kur nu vēl uzstīvēts meitenei, kurai kājas nespēj ceļgalos saskarties.... brr....

Nikte 25. septembris 2014 10:06 pece

Dažai tie niķi sākas pēc 40 gadiem :D

Nikte 25. septembris 2014 09:37

Man izmēru amplitūda ir no S - L,ja ķīniešu apģērbs,tad pat XXL (emo) Pērku tikai tādu,kas der un labi izskatās ;) Man ir tikai viena kleita,kas itkā skaitās izmēru mazāka nekā es :D bet tā ir likras,apspiestā kleitiņa,un to es uzvelku labi,ja vienreiz pa gadu 8-|

Ciao 25. septembris 2014 09:12

Nēsāju savu izmēru, jo viss jau tiek šūts uz mana auguma. Kurpes gan īpaši jau vasaras tās, kas atvērtās, pērku pusizmēru vai reizēm izmēru lielākas.

Cerīte 25. septembris 2014 09:08

:D

pece 25. septembris 2014 08:54

Mazāks apģērba izmērs nekā ir, manuprāt, tāds tīņu un jauniešu niķis, jo ar laiku saproti, ka vislabāk izskatās apģērbs, kurš atbilst tavam izmēram ;)

Noelle 25. septembris 2014 08:54

Vienmēr izvēlos tādu izmēru, lai apģērbs būtu piegulošs, bet ne apspīlēts (un te ir LIELA atšķirība). Man īsti nepatīk oversize apģērbi tieši, lai tos valkātu es, jo tādos izskatos pēc bezpajumtnieces - nu, nepiestāv man tāds stils, grozies kā gribi... :) Tieši tādēļ izvēlos apģērbu, kas tomēr vairak pasvītro auguma līnijas, nekā tās nosedz. Izmēru aplitūda ir no S-L (36-40), jo nereti sanāk it kā "ne savā" izmērā atrast tieši perfekto siluetu un proporciju, lai konkrētais apģērba gabals derētu visās ķermeņa vietās (man krūšu daļa un gurni atšķiras izmēros).

Jāsaka, ka es īsti nesaprotu tos centienus par visām varītēm iespīlēties mazākā izmērā, jo tas ne tikai izskatās baisi, bet arī sajūta taču ir nepatīkama, ka kaut kur spiež, ierīvē, iespīlē. Novelk apģērbu pēc visas dienas, bet no tā uz ādas palikuši iespiedumi...veee...

vecsprofils 25. septembris 2014 01:12

Agrāk mani uzvilka, kad redzēju uz liela auguma meitenēm mazās kurtkiņas, kurām piedurknes knapi nosedz plaukstu locītavas un kurtku garums knapi līdz gurniem, jo viņas pērkot ne savu izmēru, rada deficītu tiem cilvēkiem, kuriem ir mazs augums. Labi, ka tagad mode uz oversize, vismaz veikalos nav tādas krasas noteikta izmēra deficīta.

vecsprofils 25. septembris 2014 00:58

Nē, nekad neesmu pirkusi mazāku izmēru, jo esmu paškritiska. Lai arī valkāju XS-M izmērus, bet šo izmēru amplitūdā mēdz gadīties apģērbi, kuri vienkārši neder un normālu miesasbūvi padara par negaršīgu. Citreiz vispār piegrieztnes pavisam neizskatās uz auguma, lai vai kādu izmēru ņem.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras