Diskusija: Vai tici tam ko redzi žurnālos un tv ???

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 29. novembris 2013 00:00
2351

Mēs visas uztraucamies, par savu izskatu, figūru, stāju un gaumi. Parasti ar nelielu skaudību skatāmies uz žurnālu vākiem, kur perfektas modeles, perfektām figūrām ir perfekti nobildētas. 

 

Lūk, foto mierinājumam, tu esi tāda pati kā visas, vai labāka  :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 29. novembris 2013 18:11 makvins

(Y) jo pārāk daudz vienāda celulīta :D

mazaa raganina 29. novembris 2013 14:42

Neticu ne bildēm pirms, ne pēc.Fotšops abos gadījumos.

Rebeka 29. novembris 2013 14:32

Citāts no viena SK raksta " celulīts nav atkarīgs no svara, tās ir sekas tam ko ēdam. Celulīts ir lieko tauku un toksīnu slānis, kurš veidojas tieši zem ādas virsmas. Celulīts veic organisma aizsarg funkciju, tad kad mūsu organisms ir pilns ar konservantiem, toksīniem un visādām ķimikālijām, tad tas tiek noglabāts tauku slānī, tādējādi aizsargājot dzīvībai svarīgos orgānus no tiem. Īsāk sakot tas ir organisma aizsardzības mehānisms, lai jūs pasargātu."

Bet vienalga nesaprotu, šīm dāmām noteikti ir savi uztura speciālisti un noteikti apmeklē dažnedažādas sporta nodarbības un procedūras, bet vienalga patraģiski.

Noelle 29. novembris 2013 13:54

Nu, dažas tajās bildēs tiešām izskatās dramatiski, lai neteiktu vairāk. O.k., man pašai arī nav "dibens kā persiks", bet sports dara brīnumus. Šīm dāmām vispār ar viņām pieejamajiem resursiem būtu jākaunas par sevis novešanu līdz tādai kondīcijai... Vienīgais - tas celulīts dažādā apgaismojumā un rakursā var būt vairāk redzams un mazāk redzams.

Par to, vai ticu tam, ko redzu TV/presē/i-netā? Ņemot vērā, ka zinu, ko spēj paveikt digitāla foto apstrāde - N.E.T.I.C.U. ne par gramu :)

vecsprofils 29. novembris 2013 13:25

Varbūt arī "real" bildes tiek fotošopētas?.... ļoti savādi.

vecsprofils 29. novembris 2013 13:23

Augumi skaidrs, ka tādos žurnālos 90% ir ar fotošopu, bet nespēju aptvert kā realitātē viņām visām ir celulīti. It kā taču nav tik vecas un nav arī tik aptaukojušās, bet celulīta esamība šokē. Ar ko tas tā izskadrojams? Pie mums taču pludmalēs tik jaunām sievietēm celulīti nav redzami...

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras