Diktē Pantone: 2016. gada aktuālāka grima, manikīra un aksesuāru krāsa

Intensa.pro
Intensa.pro 29. janvāris 2016 16:42
2684

Neesat dzirdējuši par Pantone? Viss, ko jūs varējāt redzēt modes skatēs, sākot ar modeļu matu krāsu, beidzot ar tērpu krāsām – ir Pantone. Joprojām nesaprotat kāpēc 2015. gadā radās kaisle pret vīna toni ar skaistu nosaukumu marsala? Un pirms gada pret fuksiju un tirkīzzilu krāsu? Tas arī ir Pantone. Jau sen tieši Pantone nosaka galvenos virzienus, kuros virzās slavenie Modes Nami.

Pantone Krāsu institūta pasaulslavenie eksperti katru gadu veic rūpīgu, uz novērojumiem un izmaiņām patērētāju krāsu izvēlē balstītu analīzi, pēc tam pasludina gada 10 aktuālāko krāsu topu... un vienmēr trāpa mērķī! Krāsu institūta sastādīto gada pieprasītāko krāsu reitingu savā darbā aktīvi izmanto skaistuma, modes un dizaina industrijas speciālisti.

Saskaņā ar zinātniskā pētījuma rezultātiem, 2016. gadu iekrāsos divas ļoti veiksmīgas krāsas – „rozā kvarcs” (Rosequartz) un „bezrūpīgi zils” (Serenity). Eksperti iepriecinās arī ar citām maigām krāsām, kas sniegs absolūtu miera sajūtu.

pantone-intensa.pro

2016. gada krāsas

Rozā kvarcs (RoseQuartz), kas tik ļoti līdzinās maigai sakuras krāsai, dāvā vieglumu un miera sajūtu. Ar rozā kvarcu akcentējiet dabisko sārtumu, lai piešķirtu sejai ziedošu izskatu, neaizmirstiet arī par maigiem nagu laku toņiem. Sakuras krāsa var būt gan pilnīgi patstāvīga, bez papildinājumiem, gan gatava jebkuriem krāsu kompromisiem.

rose quartz

Bezrūpīgi zils (Serenity) tas ir dzidrās debesis, viļņu šaltis un svaiga gaisa elpa. Krāsa ir ļoti universāla un lieliski kombinējama ar citām krāsām, harmonizē ar pasteļtoņiem un līdzsvaro piesātinātus toņus. Varat paspēlēt ar krāsu variācijām grimā, izmantojot dzidri zilo toni. Šī krāsa piešķirs tēlam vieglumu un gaisīgumu.

serenity-intensa.pro

Dziļš zils (Snorkel Blue) – ļoti piesātināta krāsa, kas palīdzēs atšķirties no pūļa. Pielaikojiet zilās acu bultiņas vai drosmīgu smokey eyes. Salikumā ar pieklusinātiem toņiem Snorkel Blue iegūst dziļumu, bet salikumā ar piesātinātām krāsām kļūs vēl spilgtāks.

snorkedblue-intensa.pro

Gundegas zieds (Buttercup) -Šī krāsa prasa saulainu noskaņojumu un smaidu! Krāsa ir spilgta, drosmīga un impulsīva. Turklāt Buttercup lieliski sader ar Snorkel Blue.

yellow-intensa.pro

Tirkīza gliemežnīca (Limpet Shell)-Maiga un pavasarīga krāsa piešķirs tēlam svaigumu un izsmalcinātību. Limpet Shell krāsa pati par sevi ir veiksmīga, bet pēc vēlēšanās to var sakombinēt ar citiem aktuāliem toņiem Iced Coffee, Rose Quartz un Peach Echo. Piemeklējiet jūras piekrastes ūdens maiga toņa nagu laku – vasarā tā akcentēs iesauļotu ādu.

pantone-intensa.pro

Pelēklillā (Lilac Gray) -Bāzes pelēka krāsa ar lillā atspulgu - jauns klasikas redzējums. Peleklillā lieliski sader ar daudziem citiem aktuāliem toņiem. Ļaujieties eksperimentiem!

lilacgrey-intensa.pro

Fiesta (Fiesta)- Ugunīgi sarkanu krāsu labāk sajaukt – krāsa pati no sevis ir skaista un pilnīga, bet ja ir vēlme, to var dažādot ar citu tas pašas krāsu gammas toni. Ugunīgā Fiesta krāsa ir izaicinājums, tāpēc jāuzmanās. Izvēlieties akcentus, atšķaidiet kopīgo tēlu. Drosmīgākie un ekstravagantākie var izvēlēties ugunīgās krāsu gammas skatuves grimu.

fiesta-intensa.pro

Kafija ar ledu (Iced Coffee) - Klasiskā krāsa harmonizē ar daudzām citām krāsām, piemēram ar šajā sezonā aktuālajiem Rose Quartz, Peach Echo un LimpetShell. Izmantojiet, dodoties uz lietišķo tikšanos. Pieklusinātie, taču piesātinātie toņi piestāvēs visiem. Stilīga un neitrāla krāsa sader gan ar gaišu, gan ar iedegušu ādu, vienlaikus harmonizējot praktiski ar visiem krāsu tipiem.

icedcoffe-intensa.pro

Zaļā gaisma (Green Flash) -Smaragdzaļa krāsa, kas tēlam piešķirs greznumu, sezonā pavasaris/vasara 2016 ir neaizstājama. Green Flash ļaus Jums izskatīties neordinārai un neaizmirstami. Zaļās acu ēnas var būt tumši piesātinātas, tad Jūs varēsiet uztaisīt smokey eyes. Maigi zaļais tonis palīdzēs akcentēt acu skaistumu.

 

green-intensa.pro

Raksta turpinājumu un lasiet ŠEIT

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras