Diena tikai sev - sapnis, kas nekad nepiepildīsies.

nosiguldas
nosiguldas 15. novembris 2016 10:30
830

Man jāatzīstas, man nav dienas tikai man. Nav jau ilgāku laiku. Es nezinu kā to iespējams izbrīvēt, izņemot brīžus, kad saprotu, ka ir pienācis rīts, ka nevaru piecelties uz darbu, tad vienkārši visu dienu vārtos pa gultu.

Neatkarīgi no tā, kur es brauktu, vai ko darītu vienmēr ir papildus darbiņi un pienākumi. Ir gan vēl kāda problēma, ciest nevaru iepirkšanos, ja jāpērk drēbes sev. Pie otrās mērīšanas mans iekšējais es sāk smīnēt par pelmeni, kas skatās spogulī un neko lādzīgu nevar sev atrast.

Tad nu kā es iedomājos savu dienu tikai sev. Tam būtu jābūt jaukam pārsteigumam. Kura laikā man nāktos atrasties patālu no mājas. Es ar patīkamām izjūtām skatos krievu kanāla pārvērtības 24. stundās, lūk tas varētu būt priekš manis.

Izplānota diena, skaisti tērpi, kuri man nebūtu jāsameklē un friziera apmeklējums. Masāža, kā man patīk masāža .

To visu varētu noslēgt jauks koncerta apmeklējums un vakariņas mazā kafejnīcā. Pēc tam es atgrieztos viesnīcā, kur mani sagaidītu vīrs ar ziedu pušķi un mēs pavadītu skaistu vakaru divatā.

PATS GALVENAIS, MAN NEKUR NEBŪTU JĀSTEIDZĀS UN ES VARĒTU ŠO DIENU IZBAUDĪT. 

Es šim vakaram izvēlētos jauku kostīmu.

Klasiskus svārku, kas piestāv visām sievietēm un blūzi, kas izskatā ļoti eleganti, bet tai pašā laikā noslēpj visu to, ko mums sievietēm negribās parādīt. Klāt noteikti vēlos melnu somiņu.

Mana komplekta cena : 144.85 

 

 

Konkurss: Viena diena tikai man

20160202164421-40925.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras