Diena tikai man!

Ardena
Ardena 7. novembris 2016 20:22
718

Diena tikai man!

Cik jauki veltīt dienu tikai sev, atpūšoties un pozitīvi uzlādējoties. Šādas dienas ir vienkārši vitāli nepieciešamas, lai ar jaunu sparu atkal dotos ikdienas ritmā.

Šai dienai noteikti jābūt nesteidzīgai, plūstošai un piepildītai tikai un vienīgi ar burvīgiem mirkļiem.

Nesteidzīgu rītu, baudot gardu kafijas tasi ar pašceptiem kruasāniem. Mmmm....kas var būt gardāks par šo...silti, saldi, pildīti ar debešķīgi gardo Nutella krēmu. Šādas dienās noteikti vajag sevi palutināt ar garšīgām lietām. Un iespējams – otru gardās kafijas krūzi... ;)

Tālāk pakavējamies pie skapja, pārcilājot tā saturu un izvēloties šai dienai visburvīgāko un skaistāko apģērbu, kas iedvesmo baudīt pārējo dienu. Un, protams, neliela pakavēšanās pie spoguļa uzburot skaistumu uz sejas, un šeit bez košas lūpu krāsas labākam noskaņojumam vienkārši neiztikt – tas ir must have!

Nu, kad esmu saposusies, varu doties tālāk savā iedvesmojošajā dienā – aiziet uz kino un noskatīties kādu foršu filmu, izstaigāt grāmatnīcu kādas jaunas grāmatas meklējumos, papildināt sveču krājumus, ielūkoties audumu veikalā pēc iedvesmas. Savukārt, dienas vidū satikt draudzenes, pasēdēt un papļāpāt ar viņām kādā jaukā un jaunā vietiņā, kas apbur ar savu šarmu.

Vēlāk vakarpusē jādodas lēnā pastaigā pa pilsētu, piefiksējot ikdienā nepamanītās izmaiņas un detaļas, kā arī burvīgo noskaņu. Vietējā beķerejā iegādājoties neiedomājami gardus eklērus, ar ko sevi palutināt vakarpusē malkojot liepziedu tēju un lasot grāmatu.

Dienas noslēgumā relaksācija pirtiņā un siltā vannā...mmm...ideāli.... :) Vairāk šādu dienu! :)

Konkurss: Viena diena tikai man

20160202164421-40925.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras