Diena ar sevi

thezeezee
thezeezee 6. novembris 2016 22:07
846

Šis būs mans fantāzijas ceļojums dienā, kas veltīta tikai sev.

Rīts.

Ļoti ceru, ka rīts sākas ar saules uzlēkšanu. Tad es vērošu saules starus apspīdam manu virtuvi, kamēr ūdens tējkannā vārīsies, un pēcāk izspūrušiem matiem un naktskreklā tērpta, gatavošu savu rīta neatņemamo dzērienu – kafiju ar pienu. Pēctam aizšļūkšu uz guļamistabu, baudīšu kafiju un centīšos pamosties pilnībā. Noteikti pirms brokastīm gribēšu palasīt gultā grāmatu, vai paskatīties kādu foršu seriālu, un kaķis ieritināsies man blakus. Ir taču brīvdiena un man nekur nav jāsteidzas!

Diena.

Ja vienu dienu varu veltīt tikai sev, tad noteikti ieplānošu kādu sevis lutināšanas procedūru – varbūt iešu atjaunot manikīru, vai arī pieteikšos masierītei uz kādu masāžas tūri. Tā kā plānoju doties uz pilsētu, tad noteikti arī gribas izvēlēties kādu glītu un sievišķīgu tērpu, kas vairos sievišķos hormonus un liks justies skaistai. Šoreiz mana izvēle ir pagalam klasiska, bet ar odziņu ! Vilkšu atlasa svārkus ar rotaļīgu volānu, pieskaņotu violetu topu ar iestrādātu atlasa detaļu (piestāvēs svārkiem). Tā kā ārā laiks pavisam ziemīgs, tad ietīšos siltā dūnu mētelī, kas sildīs manu ķermeni, bet kā aksesuārus izvēlējos trušādas cepuri un tāda paša stila šalli – būs silti arī austiņām un kaklam, turklāt izskatīsies glīti.

Pirms manikīres došos pusdienās ar draudzeni, kuru parastā ikdienā nesanāk satikt. Papļāpāsim, paēdīsim garšīgas pusdienas un skat, jau vēl viena stunda aizritējusi. Turklāt, kuram gan gribas gatavot ēst un mazgāt traukus savā brīvdienā ? Varbūt ir tādi ļaudis, bet es tiešām nepiederu pie viņiem, jo virtuvē pavadu tikai minimāli nepieciešamo laiku.

Varbūt atliks kāds brīvs brīdis noskatīties kādu foršu filmu kinoteātrī, tad noteikti izmantošu iespēju, bet nebēdāšos, ja diena tam būs par īsu. Ja izrādīsies pēdējais variants, tad drīzāk iešu garākā pastaigā, lai izvēdinātu galvu, ieelpotu svaigu gaisu un arī pavingrinātu ķermeni.

Vakars.

Ziemā ātri satumst, tāpēc vakaru noteikti pavadīšu telpās. Noteikti varētu vispirms aiziet uz pilatēm vai jogu un kārtīgi izvingrināt ķermeni, jo dievinu pašsajūtu pēc treniņa – jūtos atpūtusies un kā no jauna piedzimusi. Sports ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa jebkurā gadalaikā.

Kad atgriezīšos mājās, būs vēl pāris stundas līdz gulētiešanas laikam, tāpēc izmantošu šīs atlikušās stundas, lai padarītu vēl ko sev tīkamu. Sameklēšu otas un eļļas krāsas un ķeršos pie gleznošanas, kas ir mans pēdējais brīvā laika pavadīšanas favorīts. Kad darbojos ar otām pa audeklu, nemanu kā parit stundas, tāpēc noteikti attapšos tikai ap pusnakti, ka jādodas pie miera.

Un tā diena būs paritējusi mierīgi un nesteidzīgi :).

Konkurss: Viena diena tikai man

20160202164421-40925.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras