Denimdream piedāvā GUESS Jeans 2017. gada rudens sezonas reklāmas kampaņu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. novembris 2017 08:52
667

Ņujorkā, – Šoruden GUESS ar lepnumu iepazīstina ar kubiešu-meksikāņu-amerikāņu dziedātāju/dziesmu autori, vairāku platīna disku ieguvēju, Kamilu Kabello (Camila Cabello) kā GUESS Jeans 2017. gada rudens sezonas reklāmas kampaņas seju līdzās modelim  Aleksam Dellisolam (Alex Dellisola). Īsi pēc debijas hīta - solo singla "Crying In The Club" izlaišanas un satriecošās uzstāšanās Billboard Music Awards šajā nedēļas nogalē, Kamilas karjera ļoti strauji attīstās, viņai kļūstot arī par GUESS jaunākās, ikoniskās GUESS kampaņas zvaigzni. Smeļoties iedvesmu no GUESS pirmsākumiem un amerikāņu stila, ikoniskā melnbaltā kampaņa atspoguļo GUESS bagātīgo denima mantojumu, kas raksturo zīmolu pēdējās desmitgades. 

20171109085042-33576.jpg

"Esmu sajūsmināta par iespēju sadarboties ar GUESS šīs brīnišķīgās kampaņas veidošanā," stāsta Kabello. "Esmu uzaugusi, vienmēr priecājoties par viņu piedāvāto estētiku un nekad savos visneticamākajos sapņos nevarēju iedomāties, ka būšu pietiekami veiksmīga, lai kļūtu par daļu no tās," viņa turpina.

20171109085140-36049.jpg

Kampaņas māksliniecisko vīziju izstrādājis GUESS?, Inc. radošais direktors Pols Marčiano (Paul Marciano) un foto sesijas autore ir modes fotogrāfe Tatjana Gerusova (Tatiana Gerusova); foto sesija notikusi Palmdeilā, Kalifornijā, kur kampaņa parāda iemīlējušos pāri, kas ceļo, meklējot kaislību un aizrautību, turklāt kampaņa atsaucas arī uz GUESS mantojumu ar 90. gadu logo māniju uz T-krekliem un oversized džinsu jakām. Denima dominance pauž brīvdomīgo būtību, kas īpaši raksturīga GUESSreklāmas kampaņām. 

20171109085219-40907.jpg
"Kamilas pašapziņa, spēks un skaistums atspoguļo kvalitātes, ko meklēju GUESS meitenē, un ļoti priecājos sveikt viņu GUESS ģimenē," atklāj GUESS?, Inc. radošais direktors Pols Marčiano, "Izvēloties Kamilu kā GUESS seju, šoruden īpaši slavinām tās GUESS meitenes, kuras ir dinamiskas, dažādu talantu apveltītas un sevi realizējušas." 

Rudens kolekcija sievietēm piedāvā smagnēju denima siluetu kompozīciju, ko veido oversized jakas, skinny džinsi ar paaugstinātu jostas vietu, apgriezti šorti un push-up bustjē topi. Šosezon mākslīgās kažokādas atklājas dažādās krāsās un leoparda apdrukas jakas piešķir valdzinājumu jebkuram vienkāršam apģērbam. Vintāžas atdzimšana ar logotipu rotātiem topiem un T-krekliem novērojama arī šajā sezonā, tiem saglabājoties kā nozīmīgai GUESS tradīciju sastāvdaļai. GUESS puisis tērpjas oversized universitātes sporta komandas iedvesmotās jakās, stepētās bomberjakās; galvenie šīs sezonas virsdrēbju stili ir mākslīgās ādas motociklistu jakas un mākslīgās kažokādas mēteļi. Būtisku lomu rudens piedāvājumā spēlē nomazgāts denims ar novalkājuma efektu, pievienojot kolekcijai īpaši stilīgas nianses, tas pieejams daudzveidīgos siluetos, tostarp džinsos un jakās.  

Guess veikali atrodas t/c Domina, t/c Galerija Centrs, t/c Riga Plaza un kolekcija nopērkama arī internetveikalā www.denimdream.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies