COS nosvin 10 gadu jubileju Londonas modes nedēļas laikā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 22. septembris 2017 10:56
1361

Svinot zīmola desmit gadu jubileju, COS Londonas modes nedēļas laikā sarīkoja ballīti Nacionālajā galerijā, Trafalgaras laukumā. Zīmola draugi un sadarbības partneri, kuri to atbalstījuši pēdējās desmitgades laikā, svinēja zīmola jubileju kopā ar modes industrijas un radošo sfēru pārstāvjiem. 

Komentē COS radošā direktore Karina Gustavsone (Karin Gustafsson): "Ir liels pagodinājums nosvinēt savu desmit gadu jubileju vietā, kuru ieskauj ikoniski mākslas darbi, Nacionālajā galerijā, no kuras paveras iespaidīgs skats uz Trafalgaras laukumu. Esmu ļoti lepna, ka zīmols ir sasniedzis tik daudz un vēlos pateikties visiem sadarbības partneriem un atbalstītājiem par šiem desmit gadiem."

Viesi bauda dzērienus Nacionālajā galerijā 
Viesi devās pastaigā pa Nacionālo galeriju, apskatot izcilus mākslas darbus, tostarp Kloda Monē un Vinsenta van Goga, un pēc tam apmeklēja jaunāko ēkas daļu - Annenberg Court. Šeit atklājās COS radošā koncepcija, jo telpu piepildīja neona gaismu instalācijas, kas līdzinājās mežam, radot unikālu ballītes atmosfēru.

Svinības šajā vēsturiskajā vidē paspilgtināja īpašs dīdžeju sets, kurā piedalījās britu modernais kolektīvs Rudimental ar unikāliem vokāliem un orķestra grupu. Vakara gaitā spēlēja arī britu dīdžeju duets Man Like Me.

Viesu vidū redzēti: Vils Polters (Will Poulter), Toms Deilijs (Tom Daley), Dastinss Lanss Bleks (Dustin Lance Black), Sema Rolinsone (Sam Rollinson), Šarlote Viginsa (Charlotte Wiggins), Aleksandrs Grovs (Alexander Groves), Azusa Murakami (Azusa Murakami), Gerijs Kards (Gary Card), Jasmīna Hemslija (Jasmine Hemsley), Dilans Vellers (Dylan Weller), Lī Vellere (Leah Weller), Greta Bellamančina (Greta Bellamancina), Jasmīna Ginesa (Jasmine Guinness), Agate Čapmane (Agathe Chapman), Tipheina de Lūsija (Tiphaine De Lussy), Naomi Šimada (Naomi Shimada), Patriks Gibsons (Patrick Gibson), Čārlijs Bārkers (Charlie Barker), Šiobhana Bella (Siobhan Bell), Ričards Bīduls (Richard Biedul), Šaša Beilijs (Sascha Bailey), Klāra Amfo (Clara Amfo), Greisa Čato (Grace Chatto), Konija Konstance (Connie Constance), Īva Delfa (Eve Delf), Rodžers Framptons (Roger Frampton), Bella Hovarda (Bella Howard), Ella Hanta (Ella Hunt), Iskra Lorenca (Iskra Lawrence), Džoels Mino (Joel Mignott) un Bens Nordbergs (Ben Nordberg). 

Viesi baudīja britu virtuves iedvesmotu ēdienkarti ar Nyetimber classic cuvée dzirkstošo vīnu, kazeņu un ābolu martini, negroni kokteili ar bergamoti un īpašu botānisko džinu izlasi, ko papildināja tako ar grilētiem cukīni un žāvētu rikotu, čili un baziliku; presētas jēra kroketes ar ķirbju biezeni, kastaņiem un rudenīgiem salātiem no melnajām vīģēm, pienenēm un kazas sieru. Desertā pasniedza zemeņu želeju, plūškoka ziedu krēmu, ērkšķogas un meringu ruleti.

Rudimental dīdžeju sets Nacionālajā galerijā 

PAR RUDIMENTAL:

Rudimental ir britu muzikālais kolektīvs, kuru veido Pjērs Agē (Piers Agget), Amirs Amors (Amir Amor), Kesijs Dreidens (Kesi Dryden) un DJ Locksmith. 2013. gadā viņus nominēja balvai Mercury Prize, apvienība arī ieguvusi vairākus citus apbalvojumus, tostarp Britu mūzikas balvu (Brit Award Year) un MOBO Award par Gada labāko albumu. Rudimental arī tikuši nominēti MTV Eiropas mūzikas balvai (MTV Europe Music Awards) par Gada labāko grupu un Gada labāko grupu Apvienotajā Karalistē un Īrijā. Rudimental ir ieguvuši vairākas Platīna balvas, sasniedzot rekordaugstus pārdošanas rādītājus vairākās valstīs, tostarp Apvienotajā Karalistē un Austrālijā.

#COS10
cosstores.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras