COS 2019. gada pavasara/vasaras kolekcija

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 13. novembris 2018 14:12
593

COS 2019. gada pavasara/vasaras kolekcija dodas modes iedvesmotā ceļojumā pa dabas elementu pasauli. Ikviens apģērbs ir radīts ar svaigu un nepiespiestu eleganci, kura rezonē ar virmojošām ūdens un gaisa kustībām un īpašībām.  

Līdzīgi dabai, kolekcijā izmantotie silueti mainās un attīstās, atspoguļojot elementu plūstošo formu – no vējainas līdz nekustīgai, no necaurredzamas līdz caurspīdīgai. Dizainos centrālo lomu ieņem audumu tekstūra un funkcionalitāte: mirdzošas un caurspīdīgas ripstop auduma kombinācijas iedvesmojas no gaismas staru refrakcijas jeb laušanas, kamēr plūstošais muarē audums rāda mainīgumu kustību izpausmēs.

Kolekciju veido negaidīta krāsu palete, kas atspoguļo šīs tēmas. Zilo toņu spektrs variē no gaisīgi zila līdz okeāna zilajam, indigo un pusnakts zilam, ko papildina spoži baltās krāsas rāmums, sviesta dzeltenīgie un akmens gaišpelēkie toņi, kas pretstatīti tumšākām krāsām – viršu violetajam, vētrainu debesu pelēkajam, Bordo tumši sarkanajam un piesātināti brūnajam.

Sievietēm apjomīgi, brīvi krītoši zīda apģērbi kontrastē ar funkcionāliem elementiem, piemēram, pogu aizdarēm un pielāgojamām jostām, ļaujot valkātājai spēlēties ar proporcijām. Apjomīgu kokvilnas poplīna kleitu un īpaši spīdīgus svārkus definē asimetriskas īpašības, klasiskais polo krekls ir iztēlots jaunā veidā no viegla, adīta tīklauduma, bet drapēto kokvilnas topu var valkāt astoņos dažādos veidos. Vidukļa līnijas ir augstas un apģērbu apakšmalas tiek piedāvātas apļveida piegriezumā. 

20181113141146-46564.jpg

Vīriešiem sezonas iedvesmas pauž plūstošu mainīgumu, ko iemieso vilnas bikses ar sānu ielocēm, kas atveras, sperot soli un atvieglojot kustības brīvību. Trencis ar divrindu pogām pauž klasisku siluetu, kamēr bleizeri tiek piedāvāti jaunās konstrukcijās un vieglos materiālos. Siltā vējjaka ar kapuci pieejama ar strukturētām detaļām plecu līnijā, radot organisku formu.

Aksesuāri ir atturīgi eleganti, līdzsvarojot apģērbu tehniskās īpašības. Aksesuāru kolekcijas centrā gan vīriešiem, gan sievietēm ir taisna piegriezuma cepure ar atlokamām malām, kas pieejama no īpaši spīdīgiem materiāliem un muarē auduma. Sievietēm tā materializējas sauļošanās cepurē ar platām malām, piedāvājot tīru siluetu un aizsardzību no dabas elementiem. Pieejamas gan iešļūcenes, gan sandales bez papēža, sniedzot valkātājam iespēju daudzveidīgi un radoši izpausties, kamēr plūstošas un dabiskas formas kolekcijai piešķir sudraba rotu sortiments. Vīriešiem apjomīgā ripstop materiāla soma nodrošina funkcionalitāti, kamēr noapaļotās ādas sandales ar mezglojuma elementu lieliski papildina kolekcijas apģērbus. 

20181113141002-88968.jpg

*Apģērbi bērniem pēta rotaļīgu skatījumu uz sezonas iedvesmām un krāsām ar gaisīgi tehniskiem audumiem, kas veido vieglos lietusmēteļus vai vējjakas ar kapuci. Šo visu papildina kokvilnas apģērbi, piemēram, apjomīgs poplīna tops un svārki ar ielocēm vai kvadrātveida piegriezuma T-krekls. Aksesuāri, piemēram, apliekamā soma, ir rotaļīgi pārveidoti ar krāsainām detaļām, bet cepures priecē ar īpaši izstrādātām apdrukām.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras