COS 2018. gada pavasara/vasaras kolekcija

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. novembris 2017 09:09
1677

COS 2018. gada pavasara/vasaras kolekcija pēta organiskas formas un dabīgus materiālus, smeļoties iedvesmu gan pagātnē, gan tagadnē, gan iztēlotā nākotnē. Rezultāts ir atturīgi elegantu modernās klasiskas apģērbu sērija, kas savstarpēji kombinējama modulāros veidos.  

Kolekcijā īpaši svarīgas ir papīram piemītošās īpašības, kas vērojamas dizaina koncepcijā un caurstrāvo darba procesu; sākot no piegrieztnēm līdz papīra drapējumiem un 3D darbam. Tas rada jaunas proporcijas un detaļas, kas veidotas tīrā un precīzā manierē. Noteiktā laika perioda ietekmes ir vērojamas mākslinieciskās darba metodēs un pārveido modernos apģērbus, sniedzot tiem futūristisku tonalitāti un klusinātu dramatismu. Tiek veidoti jauni apģērbu komplekti, iekļaujot jaunus audumus, drapētus un apjomīgus elementus, kas izmaina siluetus un interesanti krīt uz auguma. Klasika ir pārveidota ar pārsteidzošiem materiāliem un detaļām, kas reizēm tiek rūpīgi un apzināti izvietotas neparastās vietās. 

Dizainus iedzīvina kokvilna visdažādākajās formās – fakturēta, pārklāta, cietināta, krokota; savukārt dažādu garumu adījumi ir veidoti no gandrīz nemanāmiem zīda pavedieniem līdz apjomīgai papīra dzijai un cietinātai, vieglai vilnai. Tehniskās inovācijas, piemēram, pārklājošā Tyvek membrāna, caurvij visu kolekciju, ļaujot iztēloties klasiskus apģērbus jaunos veidos. Kompozīciju papildina dabiska, izmeklēta krāsu palete, kas variē no tīri baltiem un organiskā papīra vai koksnes iedvesmotiem toņiem līdz vasarīgi brūnajiem, kas kombinēti ar pūderīgiem okera, lapu zaļiem, piparmētras, tumšziliem, petrolejas pelēkiem un mālu sarkanīgiem toņiem. 

Sieviešu apģērbiem mēs redzam koncepcijas izpausmes pārveidotos trenčos ar organiski maigām plecu līnijām, caurspīdīgās vestēs, adītos komplektos ar akcentētām proporcijām un apģērbos, kas pārsteidz ar negaidītiem garumiem un piegriezumiem. Inovatīvās detaļas ietver trīspusējās aizdares. Kombinējot atsevišķus apģērbus, kā arī veidojot koptēlu, ieteicams apģērbus valkāt kārtās. Eklektiski elementi apvienojas, lai radītu pārdomātus aksesuārus; iepirkumu soma tiek piedāvāta no ziloņkaula krāsas lakādas, clutch somiņu pagarina metālisks rokturis, taisnstūra ādas rokassoma tiek piedāvāta ar funkcionālām atvēršanas iespējām gan priekšpusē, gan aizmugurē un tehnisku rokturi. Kedas ir veidotas ar Flyknit adījuma virspuses tehnoloģiju, piedāvājot jaunu valkājamību un izturību, bet sudraba rotas ir plūstošas un organiskas, radot mainīgas formas. Kaklasaites tiek piedāvātas gan vīriešiem, gan sievietēm, pievienojot papildu detaļu, kas iekļaujas siluetā.

Vīriešu apģērbi pauž rotaļas ar apjomu un kontrastējošām proporcijām, kur apjomīgas jakas tiek kombinētas ar pieguļošām biksēm, kvadrātveida piegriezuma krekliem, abpusēji valkājamām stingrām vilnas biksēm un nepiespiestu, krusteniski pogājamu mēteli ar pogām vienā vai divās rindās. Tradicionālā makšķernieku stila cepure ir pagarinātām malām, tik būtiskās kedas ieguvušas auduma virsmu, šņorējamu aizdari un pieejamas melnā un baltā krāsā.

Apģērbi bērniem atspoguļo sezonas iedvesmas; papīram piemītošās īpašības ir redzamas toņu paletē ar spilgtu krāsu, piemēram, zeltainas dzintarkrāsas, elementiem. Krokotās detaļas pievieno apģērbiem bezrūpīgu un rotaļīgu sajūtu, kamēr ieslīpās kabatas ir funkcionāls papildinājums, kurā uzglabāt visādus vērtīgus niekus.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras