Cirtām un lokām...

jana
jana 24. janvāris 2011 09:31
1894

Tu esi nogurusi no gludiem un pareiziem matu sakārtojumiem? Ja atbilde ir piekrītoša, tad es tev piedāvāju apskatīt vidējā garuma cirtaino frizūru aktualitātes 2011 gadam. Ar pilnu pārliecību varu teikt, ka cirtas un lokkas var iegūt ikviena, taisnu un gludu matu īpašniece. Ko nevarētu teikt par lokku un cirtu „nēsātājām”, jo viņām „iztaisnot” matus ir samērā sarežģīti.

Bieži ir tā, ja mums daba devusi taisnus matus, tad mēs sapņojam par lokkainiem, un otrādi. Arī es neesmu izņēmums un „fanoju” par cirtām. Tādēļ apskatīt tieši šos darbus, personīgi man bija vistīkamāk.

Mani vienmēr ir interesējis tas, kādēļ cirtainām sievietēm tā nepatīk viņu mati? Tie taču ir tik skaisti! Runājot par gariem un cirtainiem matiem, man acīs uzreiz ataust kāds burvīgs matu sakārtojuma piemērs. Vai atceries, britu filmā par Robinu Hudu, Merionai bija tik pasakaini gari un cirtaini mati..... Eh, manu sapņu piepildījums. 

Ja raksturot cirtainos matu sakārtojumus vienā vārdā, tad es teiktu – šiks. Jā, ikviena frizūra ir grandioza un rada daudzpusīgas variāciju iespējas. Diemžēl cirtainiem matiem bieži ir diezgan sarežģīta struktūra, tādēļ to „savākšana” prasa milzīgas pūles. Taču, ja tas ir panākts, tad efekts ir graujošs. 

Lai panāktu pēc iespējas kvalitatīvāku un glītāku efektu, es tev ieteiktu neekonomēt! Izvēlies vislabākos matu ieveidošanas līdzekļus, jo to lietošanas atšķirība praksē tiešām ir labi redzama. Lai izveidotu interesantāko frizūru, iedvesmojies no šīm jaunākajām tendencēm un varbūt, tu izvēlēsies ko kardināli jaunu.

Šis gads cirtainiem matiem nes „atdzimšanu”, jeb piedāvā tev atgriezties pie veco laiku elegantajiem matu stiliem, kā arī piedāvā tev iedvesmoties no 60 gadu Holivudas. Midi matu garums kalpo, kā ideāla „platforma”, dažādu izskatu izmēģināšanai. Tās ir romantiskas, viegli izveidojamas un matu sakārtojumam var panāk, kā sīku sprogu, tā lielu lokku apjomu.

Precīzu un gludu cirtu izveidošanai izmanto karstās lokšķēres, vai ruļļus. Sīkām un smalkām jāizmanto maza diametra matu ruļļi. Taču lietojot tos ir jārēķinās, ka rezultāts būs, kā „aitiņai”. Taču arī to var novērst. Lai to izdarītu, pēc tā, kā iztīsi ruļļus, matus nekādā gadījumā neķemmē! Tā vietā es ieteiktu paņemt matu vasku, kas paredzēts cirtainiem matiem, sasildīt to plaukstās un tad lēnām ieklāt visā matu garumā. It kā ar vieglām roku kustībām un pirkstiem ķemmētu matus.

Frizūras „nobeiguma” rezultātam būs nepieciešama matu laka. Piemērotākā šiem matiem ir vieglas fiksācijas, taču, ja tavi mati ir nepaklausīgi un grūti ieveidojami, iesaku izmantot kādu stiprāku. Taču nepārspīlē, jo cirtām ir jāizskatās dabiski. Cirtas izstaro jaunību un atvērtu attieksmi, tās ir piemērotas jebkuram dress kodam un tikšanās vietai.

Vai tev patīk cirtaini mati?

Foto no your-hairstyles.com

Jana.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
inny 25. janvāris 2011 02:02

talysia

es Tevi ļoti labi saprotu :) katru dienu domāju, vai nav jāiet pie friziera, šķiet, ka nekas nav labi ar matiem, visu laiku gribās kaut ko pasākt, bet mati jau nemainās :(

jana 24. janvāris 2011 17:30

talysia
Ticu, man draudzene šādi mokas, taču apkārtējie visi ir sajūsmā par šo rotu.

talysia 24. janvāris 2011 14:13

man visu muzu ir bijusi cirkaini mati.! esmu dzili nelaimiga. neviens jau nsaprot cik loti ar tadiem matiem ir janemas. kadi tie izskatas no ritiem ka 2 stundas javelta matiem no rita lai varetu iziet laukaa. mati ir ka pakulas un sapinkerejusies bezjedzigi. visi jau redz tikai gala rezultatu , bet tas mocibas kam ir jaiziet cauri tas nav to verts.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras