Cīņā ar novecošanos.... šoreiz Vichy LIFTACTIV supreme!

jana
jana 23. janvāris 2017 19:55
2440

Kā saka, jebkuri produkti un jebkāda metode ir uzmanības vērta, jo īpaši tad, ja konstatē - tā tiešām strādā! Cīņā ar pirmajām un ne tikai pirmajām krunciņām, es šobrīd esmu atmetusi ar roku kosmetologam. Zinu, ka nerīkojos pareizi, ādas kopšanas speciālists varētu būt īstais, lai palīdzētu man attālināt novecošanās procesus un visas izmaiņas ādā kas ar to saistāmas... Praksē man tas nestrādā, kādēļ? Iemesls gaužām vienkāršs - laika trūkums un ekonomiskais faktors. Nav noslēpums, ka vairums kosmetologu strādā tikai ar savu kopjošās kosmētikas zīmolu un līdz ar to tev jārēķinās ar pamatīgiem izdevumiem, kas iekļauj ne tikai pašas procedūras, bet arī kosmētikas iegādi mājas lietošanai.

Iepriekš nebiju saskārusies ar šī zīmola produktiem, ja neskaita reizēm glancētajos žurnālos atrastos paraudziņus un sekojošu to izmēģinājumu, toties tagad skaidri zinu vienu - to tiem testeriem īpašas jēgas nav! Vienkārša iemesla dēļ - ar mazo testeri nav pietiekami, lai varētu novērtēt produkta kvalitāti un radīt pircējās vēlmi to iegādāties. Nudien! Varbūt tā ir tikai man, taču neviens no Vichy testeriem man nešķita tik labs, lai es būt gatava atdot aptiekā apaļu summiņu ap 40 euro...  Jo īpaši šī apstākļa dēļ jaunā Lookfantastic kastīte, kas priecē mani reizi mēnesī "nāca kā saukta"! Atradu tajā Vichy LIFTACTIV supreme krēmu kas paredzēts sausai un ļoti sausai ādai (ražotājam pieejams arī krēms normālai/kombinēta tipa ādai). Nodomāju, beidzot, daļēji skeptiski, daļēji ar prieku, kā sacīt, redzēs kas nu būs! Atverot mani sagaida viegla smarža, aromāts neuzbāzīgs, tomēr diezgan specifisks. Neteiktu, ka "medicīnisks", taču īsto noskaņu es tā arī neizpratu. Lai gan krēms ir liftinga (mana pieredze rāda, ka liftinga produkti lielākoties ir samērā biezi un smagnēji), šis produkts pārsteidza ar vieglu un maigu tekstūru. Ļoti ātri iesūcās ādā lai gan manējais paredzēts sausai un īpaši sausai ādai, tātad treknāks un biezākā tekstūrā. Ražotājs akcentē - krēms paredzēts sievietēm, kuras vēlas novērst grumbu veidošanos, tvirtuma zudumu ādā un noguruma pazīmes, kas dienas gaitā kļūst izteiktākas un redzamākas, kā arī tām, kuras ikdienā pieprasa efektīvu kosmētiskā līdzekļa iedarbību, kas aizkavē ādas novecošanos (Vichy apraksts). 

Pateicoties tilpumam, man radās iespēja pārliecināties par to, ka šis krēms ir tieši tāds, kādu sola izgatavotājs! Ādas stāvoklis redzami uzlabojies, pilnībā izzudušas smalkās krunciņas, dziļākās pieres krunkas būtiski izlīdzinājušās. Nav tā, ka izzudušas pavisam, ko domāju neviens kopjošais krēms vairs nevar panākt, tačus spogulī redzamais atspulgs man klaji izrāda krēma lietošanas efektivitāti. Sejas ovāls ieguvis manāmi stingrāku veidolu, dāmām kas saskārušās ar terminu "buldoga vaidziņi" manas ovācijas un emocijas būs saprotamas. :) Žokļa līnija kļuvusi stingrāka, šķiet kā savilkta un nostiepta. Testēju Liftactiv 3 nedēļas, no rīta un vakarā, kombinējot ar ierasto pīlingu reizi nedēļā un meitenes, rezultāts ir! 

Ko lai saka, Vichy Latvijā jau nopērkams samērā ilgu laiku, un tikai tagad es atklāju šo liftinga krēmu. Ja meklē produktu, kas piepacels un nostiprinās sejas ovālu, izlīdzinās redzamākās grumbiņas, iesaku izmēģināt šo produktu. Man ieteikums - ja sāc lietot šo krēmu pirmo reizi, pēc viena iepakojuma izlietošanas uztaisi "pauzi" un kā nākamo izlieto kādu citu kopjošu krēmu, kurš nav paredzēts liftingam! Tādējādi tu ļausi ādai neatslābt pilnībā un "strādāt" arī pašai.

Krēms hipoalerģisks, bez parabēniem, piemērots jutīgai ādai. Vidējā cena aptiekās 38 euro, tilpums 50ml. 

P.S. Drīz iepazīstināšu tevi vēl ar dažiem produktiem, kuru primārā funkcija ir mitrināšana un anti age iedarība, Tie ir Golden Rose!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
jana 26. janvāris 2017 13:33 hiperkeri

ES biju domājusi, orientēšanos lapā. Man viņa izskatās kā morzes ābece, neko nesaprotu un neko nevaru atrast :( Izskatās, ka produktu sastāvdaļas jāveido pašam :). ātrai iepirkšanās reizei man par sarežģītu, ar brīvo laiku čābīgi :)))))

hiperkeri 24. janvāris 2017 21:13 jana

Produktu ziņā? vai pasūtīšanā utt?
Jo es tieši nopriecājos,ka BEIDZOT ir tīra manta `bez izskaistinošiem uzrakstiem un cakiņām`, kas ir samērā atvieglojoši. Ja zini,pēc kā ej,tad te ir samērā elementāri orientēties.
Anti age tur ir arī,ko izvēlēties.

jana 24. janvāris 2017 20:32 hiperkeri

Man nav izprotama viņu lapa (ordinaries), šķiet daudz par sarežģītu :(

hiperkeri 24. janvāris 2017 20:05

Un kad dosi iespēju www.ordinaries.com? Ja zini,kura sastāvdaļa tieši Tev ir nepieciešama,viņiem ir,no kā izvēlēties. Cena vienkārši spridzina tirgu. Nezinu,es jau divus,varbūt vairāk mēnešus testēju, un man āda izskatās labāk nekā es pati iekšā jūtos dažbrīd:D

jana 24. janvāris 2017 09:30 pece

Pievērs uzmanību krēmam ir divas versijas, sausai un kombinētai ādai atsevišķi :)

pece 24. janvāris 2017 08:39

Paldies, kā reiz esmu jauna krēma meklējumos.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras