Cik maksā frizieris citās valstīs

Laura2016
Laura2016 29. februāris 2016 17:03
3046

Kā liecina statistika, sievietes visā pasaulē par frizētavas pakalpojumiem maksā vairāk nekā vīrieši. Katrā pasaules valstī cena par friziera pakalpojumiem atšķiras.

Ir valstis, kurās samaksa par frizieri ir pavisam niecīga, savukārt ir arī tādas valstis, kurās friziera apmeklējums izmaksā tik dārgi, ka dažkārt dažiem cilvēkiem tikai ātrie kredīti spēj piepildīt šo ieceri. 

Latvijā friziera pakalpojums maksā vidēji 20 eiro, savukārt Lietuvā 25 eiro, un Igaunijā 26 eiro. Kā redzams, Baltijas valstīs friziera pakalpojumu cenas ir diezgan līdzīgas. To pašu nevarētu teikt par pārējo pasauli. Kā liecina dati, visdārgākie friziera pakalpojumi ir Oslo. Šeit par to jāmaksā vidēji 85 eiro. Līdzīga situācija ir arī Cīrihē un Ženēvā. Starp TOP 10 valstīm, kurās ir visdārgākie friziera pakalpojumi, ierindojušās arī tādas vietas kā Ņujorka, Kopenhāgena, Luksemburga, Ouklenda, Losandželosa, Telaviva un Stokholma. Šeit par friziera pakalpojumie būs jāšķiras sākot no 50 eiro un uz augšu. 

Protams, ir arī tādas valstis, kurās friziera pakalpojumi ir pavisam lēti. Lētākie friziera pakalpojumi ir atrodami Džakartā. Šeit vidēji par friziera apmeklējumu būs jāšķiras no nieka 4 eiro. Līdzīga situācija ir arī Manilā. Starp TOP10 valstīm, kurās par friziera pakalpojumiem jāmaksā mazāk kā 12 eiro, ierindojušās arī tādas vietas kā Pekina, Kijeva, Nairobi, Johanesburga, Deli, Bangkoka, Bukareste un Mumbaja. 

Dārgākais matu griezums pasaulē

Mēģiniet uzminēt, cik maksā dārgākais matu griezums pasaulē. Jūs noteikti iedomājāties summu, kas nepārsniedz 1000 dolārus. Tomēr nākas atzīt, ka esat kļūdījies, jo lielākā summa, kas ir atdota par matu griezumu, ir 16 000 dolāru. Noteikti interesē, kuram izveidoja tik dārgu matu griezumu. Pats dārgākais matu griezums pieder miljonārei Beverlijai Lateo. Šī sieviete nav radusi ekonomēt uz skaistumu. Atpūšoties Itālijā, viņa saprata, ka mati pārāk ātri atauguši un viņas frizūra ir zaudējusi formu. Tā kā viņai nepatika parādīties sabiedrībā šādā izskatās, tad viņa pasauca uz Itāliju savu mīļāko frizieri no Londonas. Viņa apmaksāja frizierim lidmašīnas biļeti pirmajā klasē uz Itāliju, izdevumus par uzturēšanos, kā arī par pašu frizūru. Kurš izveidoja pašu dārgāko frizūru? Par laimīgo kļuva Stjuarta Filips, kurš ir frizieris daudzām slavenībām.

Savukārt par visvairāk pelnošāko frizieri tiek uzskatīts Kriss Makmilans. Viņš rūpējas par Dženiferas Anistones matu sakārtojumu. Enistone viņam nedēļā maksā apmēram 4000 eiro, lai viņas mati izskatītos lieliski. Stilists dodas līdzi Enistonei uz visām viņas filmēšanām. Viņa darbs vienā filmēšanas reizē tiek apmaksāts ar nieka desmit tūkstošiem. Šajā summā ir iekļauta arī nakšņošana pieczvaigšņu viesnīcā, lidojums, kā arī viņa friziera pakalpojumi. 

Vēl viens frizieris, kura pakalpojumi ir gana dārgi, ir Rosano Ferreti. Lai viņš izveidotu matu sakārtojumu, Tev nāksies šķirties no 5 tūkstošiem eiro. Katrs viņa darbs ir vesels spa seanss. Pēc šīm procedūrām klienta mati izskatās dievīgi. Viņa pakalpojumus izmanto tādas slavenības kā Selma Haijaka un Andželina Džolija. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras