Catrice un Essence pārsteidzošie jaunumi!

jana
jana 17. maijs 2016 11:24
1377

Svinot pavasari un vasaras tuvošanos jaunumu tiešām ir daudz, turklāt visi produkti koši, krāsaini un uzmanību piesaistoši. Jau saņemot šīs Dāvanas acis iepletās... pirmā doma - būs vajadzīgi vairāki mēneši līdz radīsies kāds secinājums un viedoklis. Patiesībā viss izrādījās vienkārši! Jau atverot somiņas vaļā, mans skatiens pievērsās dažiem produktiem, kuru izmēģinājums nostājās prioritāšu augšgalā. Jaunumu apskats tevi sagaida ļoti regulāri, jo uzskatu - viss jādara pakāpeniski, turklāt paviršs, virspusējs apskats man nav saistošs.

20160517112229-66715.jpg

Sākšu ar produktu kas paredzēts pamatam, precīzāk - sejas konturēšanai un modelēšanai. Iepazīsties ar CATRICE CONTOURING PALETTE jeb Konturēšanas paleti, kuras pielietojums skaidri noprotams jau pēc nosaukuma izlasīšanas. Produkts paredzēts lietošanai uz tonālā krēma/BB krēma/ CC krēma utt. Palete sastāv no 4 konturēšanas pamattoņiem, kur ir divi gaišāki un divi tumšāki, turklāt latvietēm ļoti piemēroti toņi. Tumšie toņi, kas pamatā ir brūnās gammas krāsas, nav ar oranžīgo pigmentu. Būs piemēroti sievietēm ar pelēcīgu, neitrālu un/vai vēsu sejas ādas pamattoni. Abi ir neitrālas nokrāsas, viens nedaudz brūnāks, savukārt otrs pelēcīgs. Gaišie toņi abi neitrāli, viens tonis rozīgāks, otrs bēšīgs. Savukārt pats pirmais paletes tonis ir paredzēts izgaismošanai, produkts ir "hailaiteris" (efektīgs izgaismotājs, kas satur perlamutra daļiņas) un tiek pielietots lai izceltu un izvirzītu uz āru noteiktas zonas sejā, piem. lūpu kaktiņus, augšlūpu, zonu zem uzacīm. Konturētāju palete ir krēmveidīga, taču nav šķidra un kūstoša uz sejas, kas manuprāt ir viens no labākajiem rādītājiem kad tiek runāts par sejas modelēšanu un konturēšanu. Pielietošanā tas ir viegls, jo tekstūra ir pietiekoši blīva, taču nav pārāk sausa (kā profesionālākam produktam), kas līdz ar to prasa zinošāku un prasmīgāku pieeju lietošanā. Klājas ļoti viegli, tumšie toņi sniedz diezgan dabisku klājumu, taču vienlīdz veido kontūras tieši tur, kur tu to vēlies. Gaišos toņus liec blakus tumšākajiem tādējādi paspilgtinot kontrastu starp tumšajām un gaišajām sejas kontūrām vēl vairāk. Man šīs produkts ļoti patīk! Lietojot to tikai sejas modelēšanai efekts uz stundām 5 - 6 garantēts, pēc šī laika, ja esi pavadījusi visu dienu skrienot un strādājot pastāv iespēja, ka produkts būs nedaudz jāpapildina, taču nebūs tā, ka vēlā vakarā tas būs izzudis. Nē, konturētājs būs tieši tur pat, taču iespējams nedaudz "pagājis nost". Ko vēl es varētu pateikt?..... Lielisks produkts mājas lietošanai, īpaši ja vēlies izmēģināt tik moderno sejas konturēšanu un modelēšanu, taču nevēlies tērēt daudz naudiņas vai arī nejūties tik zinoša un profesionāla šajā jomā. Iespējams tevi baida iespēja tikt pie redzamām brūnām strīpām un līnijām. Apsolu, ja vien papūlēsies un kaut nedaudz izlīdzināsi brūni/pelēki ievilktās "strīpas" šāda situācija tev nedraud!

20160517112142-63110.jpg

Esmu to izmēģinājusi arī visai sejai, aizstājot tonālo krēmu un izveidojot sejas pamatu ar šo produktu vien. Šajā situācijā pamats uzklājas ļoti viegli un vienmērīgi, neradot pleķus. Šim nolūkam vislabāk izmanto biezu otu un klāj tieši tā pat, kā to dari lietojot kompakto pūderkrēmu. Pirmās pāris stundas izskats un rezultāts bija ļoti labs (klājums un segums vienmērīgs, izskats matēts un samtains), taču pēc 4 - 5 stundām uz deguna sāka redzēties ādas pamattonis un poras. Produktu nācās uzklāt atkārtoti, taču viegli un pavisam nedaudz. Vēlos piebilst, ka pārdozēt šo konturētāju būs pagrūti, uzklāts pat vairākās kārtās tas nerada sablīvētu un nedabisku rezultātu. Kā redzi attēlā, produkta testēšana netika atlikta, tas notika jau nākamajā dienā pēc saņemšanas :)))). Šobrīd palete izskatās jau diezgan izlietota. Sev es to lietoju katru dienu... Kāpēc? Jo uzklājas tas ātrāk un vieglāk kā profesionāls produkts, tātad ietaupa laiku... Protams, iegūtais rezultāts ir vieglāks, ne tik kontrastains un izteiksmīgs, taču ikdienai nejūtu nepieciešamību pēc blīvāka klājuma.

http://janasskaistumalapa.blogspot.com

Ar sveicieniem un cerību uz siltu vasaru, Jana. :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
jana 22. maijs 2016 16:48 hiperkeri

Cenšos :)

hiperkeri 21. maijs 2016 17:06

Oi,Jana,forši Tavi apskati!!:)

jana 17. maijs 2016 14:27 rasas

Par dāvināšanas kārtību gan nemācēšu pateikt, domāju tās tiek dāvinātas blogeriem :). Savukārt par produktiem ir jāveido apskati un jāraksta atsauksmes.

rasas 17. maijs 2016 13:12

Essencei it kā esot jaunumi no Oriental sērijas. To gan es vēlētos pamēģināt!
Bet - šādas PR dāvanas dāvina jau skaistuma blogeriem, vai ne?

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras