Catrice & Essence no sērijas "lēts un labs"

Zane Zanīte
Zane Zanīte 27. jūlijs 2015 20:49
1792

Kādu laiciņu atpakaļ manā skaistumkopšanas plauktiņā nonāca šis burvīgais Catrice & Essence produktu komplektiņš.

Atkāpei minēšu, ka gan Zīmolu Catrice, gan Essence ražo viens un tas pats ražotājs - "Cosnova" - tikai idejiski Esence kosmētika tendēta jaunajām dāmām un Catrice - jau nobriedušākām lēdijām. Ražotājs viens - līdz ar to produktu kvalitāte ir līdzīga, un pie tam ne no tām sliktākajām.

Manos plauktiņos ir krietns klāsts šo zīmolu produkcijas, līdz ar to viedoklis ir diezgan stabils.

Bet sākšu no viena stūrīša...

20150727201739-90361.jpg

Essence Matt oil-free tonālais krēms tonī 030 matt sand. Lai gan tas ir paredzēts matējošs, man tomēr liekas, ka varētu matēt vairāk. Bet principā man vispār nav neviens līdzeklis, kas seju spētu atturēt no spīdēšanas ilgāk par divām stundām, līdz ar to, laikam jau varu ievietot matējošajā sadaļā. Bet lielākā bēda ir ne jau par matēšanu - bet par toni. Manai gaišajai ādai (pat vasarā) šis ir krietni pa tumšu. Nesen pamēģināju pašu gaišāko (nr 010) un tas man būtu īstais. Šo pamēģināšu kā bronzeri sejas konturēšanai, ja nesanāks mums sadraudzēties - būs mums jāškiras. Diemžēl.

Tālāk loģiski seko pūderis..

20150727202332-82794.jpg

Catrice all mat plus pūderis tonī 030 Warm beige. Atšķirība no tonālā krēma pūdera tonis ir kā radīts man. Tas klājas vieglā slānīti, piepūderē manu spīdošo "T" zonu un darbojas tieši tā, kā tam būtu jābūt. Labs, kas labs - neko pielikt, neko atņemt.

Pēc pūdera - nekādu pārsteigumu un nāk skrotpstu tuša.

20150727202648-72443.jpg

Catrice Better Than False Lashes tuša apjomam - klasiski melna (nr 101), ūdensnoturīga skropstu tuša. Kopumā tušā kā tuša, melna, klasisu birstīti, klājas labi, skropstas nesaķepina, dod nelielu apjomu, nebirsts, nesmērējas, neizplūsts (kā jau ūdensnoturīgai tušai pieklājas). Tomēr īpaši noturīgas tušas man ne visai iet pie sirds viena vienīga iemesla dēļ - tās neizsmērējas, bet arī nost tās dabūt ir gana grūti - tikai ar eļļiņu un tad tā eļļa saiet acīs, jo normāli notīrīt es neesmu piešāvusies, un tad ar miglainu skatu acīs var pavadīt atlikušo vakaru. Bet no otras puses man ļoti nepatīk karstā laikā tēlot pandu ...

Meikapu var finišēt ar brīnišķīgo lūpu spīdumu

20150727203236-43513.jpg

Essence XXXL Shine lūpu spīdums tonī Nr 15 True Love. Un pilnīgi godīgi - šis ir mana mīla. Ideāli piemērots manam lūpu tonim, nav lipīgs, nesausina lūpas, saldi smaržo un tik pat saldi arī garšo. Noturība nav nekāda brīnumaina un ēšanu noteikti neizturēs, bet kā vasarīgs lūpu spīdums ir ideāls.

Šādi visi smiņķi (bez tušas) ir uz manis:

20150727203550-96278.jpg

No kreisās - lūpu spīdums / tonālais krēms / pūderis (kuru prakstiski nevar redzēt - ideāli, vai ne?

Bez make-up komplektiņā ir vēl šis sezonas hits - efektlaka.

20150727203723-27332.jpg

Bilde mazlit lielāka, lai var kaut ko arī saprast :)

Efektlaka ir Catrice crushed crystals tonī 06 Call Me Princess, ar mitro smilšu efektu uz nagiem. Respektīvi tā ir maigi rozīgi spīguļaina laka ar smilšpapīra struktūru - bet inčīga un kopumā forša. Viegli klājas, ātri žūst, labi turas, jo tā grubuļainā struktūra neizceļ defektiņus, ja nodilst laka no nagu galiem - to prakstiski nav iespējams redzēt. Sākumā man likās, ka nebūs forša tā grubuļainā laka - ķersies zeķubiksēs, traucēs, bet tā galīgi nav. Laka ir forša un ikdienas paradumiem noteikti netraucē, nepavisam.

Rezumē viens - produktiņi ir labi, par labu cenu, tik rūpīgi jāizvēlās toņi un noteiki par to naudiņu var ņemt kaut veselu stendu ;)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 27. jūlijs 2015 21:23

Paldies par blogu ar atsauksmēm par šiem produktiem :) (Y)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras