Boho stils piemērots gan mūzikas festivāliem, gan kāzām

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 21. jūnijs 2016 10:24
2034

Bārkstis, krāsas, ziedu raksti: boho stils svin savu modes uzvaras gājienu – septiņdesmito gadu atdzimšanu! Septiņdesmito gadu stils ir elegants un sievišķīgs. Kā panākt lielisku izskatu gan šīs vasaras karstākajos festivālos, gan draudzenes kāzās, stāsta Create in Riga Stila Akadēmijas radošā direktore Natālija Rivoņenko.

Lakats var būt gan kā aksesuārs, gan otrās dienas matu glābējs

Gari, izlaisti mati ir septiņdesmito gadu stila elements, īpaši uzmanība tiek pievērsta matu ieveidošanai, parasti, mati ir nedaudz ieviļņoti. Tagad modes kanoni nosaka pievienot kopējam tēlam arī lakatu, kas kalpos kā spilgts akcents. Nav svarīgi, vai lakats ir saskaņots ar apģērbu, vai spēlējas kontrastiem – galvenais, lai tas pieguļ jūsu galvai un ir viegli sasienams, tāpēc, eksperti iesaka izmantot zīdu, kas ir smalks un viegls audums. Otrajā festivāla dienā, kad mati ir pārdzīvojuši traku nakts ballīti, lakats būs īpaši labs sabiedrotais!

Ieveidojot matus izmanto OSiS+ jauno matu kopšanas līdzekli ar jūras sāli un kokosriekstu eļļu. Aerosols radīs izspūrušu tekstūru, nodrošinās spīdumu, matus padarīs gludus un nenoslogos.

Čolka no modes neiziet

Katrs puķu bērns septiņdesmitajos gados zināja - dzīve ir labāka ar čolku. Mēs vēlamies atgriezt atpakaļ modē šo tendenci, sevišķi lielu uzmanību pievērst tai šajā vasarā! Čolka, kas stiepjas pāri uzacīm. Ieveidot var gan klasiski, pāri uzacīm, bet kārtīgi izžāvējot, vai arī veidot uz malām, atdalot čolku uz pusēm. Čolka īpaši eleganti izskatīsies garu matu īpašniecēm. Meitenes, kas meklē jaunu ekstravagantu griezumu, lūdziet saviem meistariem pēc čolkas, kas stiepjas pāri uzacīm!

Ieveidojot čolku izsmidzini matos OSiS+ Soft Glam Prime Prep Spray universālo līdzekli, kas neļaus matiem sapinkoties un piešķirs apjomu.

Čārlija eņģeļi atgriežas pilsētā

Matu a la Farrah Fawcett stils: ikoniskais septiņdesmito gadu stils, kas kulta statusu ieguva pēc slavenā seriāla “Čārlija eņģeļi”, kur populāras bija viļņainās dāmu matu frizūras. Grandiozs apjoms un bezgalīgi daudz slāņi, galvenokārt, matu lokas iegrieztas uz āru. Matu garums ir vismaz līdz pleciem. Šodien aktuāli ir šie paši Čārlija eņģeļu viļņi, tikai nedaudz maigākā izpildījumā. Šobrīd aktuālāk ir matus ieveidot nedaudz smalkāk – vairākos slāņos un smalkākās lokās.

Veidojot viļņus, izmanto OSiS+ Soft Glam Healtess Wave Gelee, kas ļaus vieglāk tikt pie kārotā efekta, bet papildus piešķirs šosezon tik aktuālo mitru matu efektu.

Bizes

Vēl viena šīs vasaras top tendence būs bizes – nevīžīgas, gludas, spurainas, galvenais ļaujies savai iztēlei. Bizēm akcentus vari likt ar šajā sezonā aktuālajām matu rotām – fliteriem un metāla aksesuāriem.

Lai nofiksētu frizūru, izmanto īpaši stipras fiksācijas matu laku, bet pievērs uzmanību, lai laka nepadara matus lipīgus!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras