Boho šarms ar jaunajām IBIZA Spirit nagu lakām

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2017. gada 30. maijs, 18:50:17
Boho šarms ar jaunajām IBIZA Spirit nagu lakām

Spilgtas krāsas ar paslēptu zelta mirdzumu: etno-Deluxe tendence šovasar ir pašā uzmanības centrā. Tā izstaro tipisko, brīvo un valdzinošo Baleāru salas Ibizas noskaņu. Šīs tendences iedvesmots, alessandro International šovasar piedāvā savu jauno IBIZAS SPIRIT tēlu.

Hipiju nepiespiestība un greznā elegance sapņu salai Ibizai piešķir tās īpašo Boho šarmu. Šajā sezonā gan pasaules ceļotāji, gan lielo modes namu dizaineri ir vienādi iemīlējušies Ibiza stilā. Viņu kolekcijas piedāvā smalkus ornamentus, spilgtas krāsas un zelta pieskārienu. Harmonijā ar šo unikālo salu sajūta, Alessandro International ir izlaidis jauno šīs vasaras IBIZAS SPIRIT kolekciju. Tā piedāvā šādas krāsas: ROZĀ SAULRIETS, VĪNS & DVĒSELE, HIPIJU NAKTIS un PAPA PAPAIJA. Kolekcija ir papildināta ar nelielā tirāžā radīto ZELTA GARS nagu lakas virskārtu, radot elegantu toni ar zelta daļiņām, kas nagus padara skaisti mirdzošus ar vasarīgi krāšņu pieskārienu. 

Lai vēl vairāk papildinātu moderno Ibizas stilu, alessandro International piedāvā savas ekskluzīvās Boho stila rokassprādzes, kas piestāvēs nagu lakai. Apvienojumā ar trīsdaļīgo Ibizas stila rokassprādžu komplektu, jaunie IBIZAS GARA toņi aiznesīs jūs uz burvju salu, ļaujot izbaudīt ceļošanas prieku

Visi četri toņi pieejami kā nagu lakās - 5 ml, Striplac UV/LED nagu lakās - 5 ml un krāsainajos gēlos -5g. ZELTA GARS nagu lakas virskārta -  ir 5ml.

IBIZAS GARS kolekcija būs pieejama 2017.gada maijā.

20170530194930-74009.jpg

GELACTIC Gēla virskārta – spēcīgs partneris

Slepenais ierocis spēcīgai saiknei: jaunā gēla virskārta, GELACTIC, ar unikālo "Nodiluma stimulēšanas tehnoloģiju" nodrošina īpaši-spēcīgu divkāršu saķeri starp nagu, krāsas slāni – nagu laku un virskārtu - viss bez UV/LED gaismas.

Alessandro INTERNATIONAL (Vācija) profesionālajai roku un kāju kosmētikai ir augsti standarti, inovatīvi un kvalitatīvi produkti.


20170530193258-37663.jpg