Blogu konkurss turpinās: pastāsti, kā kop ādu pirms un pēc saules peldēm!

26. jūlijs 2011 00:00
1089

Šī vasara mūs lutina ar brīnišķīgu laiku un sauli. Tomēr uzturoties brīvā dabā, jāievēro piesardzība, lai saules peldes neradītu apdegumus, ar kuriem pēc tam nāksies cīnīties vairāku dienu vai pat nedēļu garumā! Piedalies blogu konkursā un laimē „Physiogel” saules aizsargkrēmu!

 

 

Foto: Māris Lapiņš, www.mlstudio.lv  

 

 

Līdz pat nākamajai piektdienai, 29.jūlijam, vari iesūtīt savu blogu Sieviešu Kluba jaunajam konkursam „Kā kopt ādu pirms un pēc saules peldēm”.

 

 

Kas jādara, lai piedalītos konkursā?

Uzraksti, kādi ir tavi, drošas sauļošanās ieradumi, kā pasargā savu ādu no apdegšanas un kā to veldzēt pēc saules peldēm! Varbūt esi atklājusi kādu iedarbīgu tautas līdzekli, kā „apbruņot” savu ādu pret saules staru spēcīgo ietekmi?

 

 

Pastāsti, kas, tavuprāt, jāņem vērā, kam jāpievērš lielākā uzmanība, lai sauļošanās nekļūtu bīstama! Varbūt tev jau kādreiz gadījies saulītē apdegt un esi atklājusi, ko toreiz darīji nepareizi un kā vajadzēja rīkoties? Pastāsti arī par to!

 

 

Iesūti savu blogu, kurā atklājas tava pieredze un ieteikumi, un, iespējams, tieši tu tiksi pie šovasar tik ļoti nepieciešamā un noderīgā saules aizsargkrēma „Physiogel” ar SPF aizsargfaktoru 25!

 

 

 

LAI PIEVIENOTU SAVU BLOGU, SPIED ŠEIT!

 

 

 

Atgādinām, ka savu blogu vari iesūtīt līdz pat 29.jūlijam!

 

 

 

 

Līva, Sieviešu Klubs

 

 

 

 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras