Blogu konkurss: kas vienmēr atrodas tavā ceļojuma kosmētikas somiņā?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 28. jūnijs 2011 09:00
683

Lai arī uz kurieni vestu tavi vasaras piedzīvojumi (festivālu, vairāku dienu laivošanu pa upi, nedēļas nogali teltīs vai kādā nometnē), nespējam no mājas uz tik ilgu laiku iziet, nesarūpējušas kosmētikas krājumus savam skaistumam un komfortam, vai ne? Dalies savā pieredzē: kas atrodas tavā kosmētikas maciņā/somiņā, dodoties baudīt vasaras gaisotni pie dabas?

 

 

Kas jādara, lai piedalītos blogu konkursā?

 

1. solis: jāuzraksta blogs par to, kas parasti ir tavas pirmās nepieciešamības preces, plānojot garāku atpūtu pie dabas. Cik daudz kosmētikas ņem līdzi? Tā maz ir vajadzīga? Kādus pretodu līdzekļus tu esi izvēlējusies? Kādu saules kosmētiku parasti izmanto? Vai izmanto? Pēc kādiem principiem izvēlies savu kosmētikas maciņa saturu?

 

2. solis: nofotografē savu kosmētikas maciņu, ja iespējams, ar visu tās saturu. Iedvesmojies un radi mākslas foto :). Šobrīd taču vari doties ārpus mājas un fotografēt kosmētikas maciņu kaut kur zālē, sienā vai jūras smiltiņās. Esi radoša!

 

3. solis: iesūti savu blogu Sieviešu Klubam. Lai iesūtītu, spied šeit!

 

 

Radošākā bloga autorei dāvināsim iespēju testēt Physiogel saules sērijas krēmu ar SPF 25. 

Vairāk par krēmu lasi šeit >>

 

Blogu konkurss Sieviešu Klubā ilgst līdz 5. jūlijam.

 

Kintija, Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
montaleigute 28. jūnijs 2011 20:55

Sveiki!
Manā ceļojuma somiņā, neatkarīgi no tā vai ar lidmašīnu, vai autobusu, vai mašīnu dodos ceļā, līdzi man vienmēr ir, skropstu tuša-bez kuras nu nekādi nevar :), sejas krems, matu ķemme, noteikti kāda matu sprādze ar ko saspraust matus uz augšu mazgājoties, Lūpu spīdums, rullītis padusēm :), šampūns, mitrās salvetes un pavisam mazais mutes dvielitis. un,protams, mobilais telefons. Ā, un ja ceļojums pie dabas paredzēts, tad, protams, sauļošanās krēms :)

www90lv 28. jūnijs 2011 15:57

Galvenais - nauda , atslēgas un telefons. :)
Un, kosmētikas somiņa tad, ja tai atliek vieta :)

musi 28. jūnijs 2011 14:20

man laikam būtu vismazākais kosmētikas maciņš, kura dēļ pat blogu nav vērts rakstīt.. - higēniska lūpu krāsa, acu tuša, miniatūrīgi šampūniņi, ziepes, zobu pastas un pat birstīte, smaržu flakoniņi.. ko izlietoju, iepakojumu izmetu.. vados pēc principa, jo mazāk, jo vieglāka soma, jo praktiski ceļoju ar somu plecos..

Aggie 28. jūnijs 2011 11:05

...man ir atkarībā no tā, vai dods ar lidmašīnu vai mašīnu.... līdz ar to klāsts atšķiras...

rozhuks 28. jūnijs 2011 10:26

Lieliska dāvana un lielisks konkurss, noteikti būs ar ko padalīties;)

kintijasieviesuklubslv 28. jūnijs 2011 09:43

super! gaidīsim :)

eduks 28. jūnijs 2011 09:37

Šodien kā reiz dodos ceļojumā, tā kā taps bildes :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras