Blogu konkurss: kā jūtas tava sejas āda rudenī?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 23. augusts 2011 16:30
1226

Kāds ir tavs pašreizējais sejas un ķermeņa ādas veselības stāvoklis? Kādas sekas atstājusi vasara? Kādu jautājumu par savu ādas kopšanu vēlētos uzdot speciālistam? Piesakies Physiogel produktu testam! Pastāsti blogā, kā jūtas tava seja vasaras beigās.

 

 

Kas jādara, lai piedalītos šajā blogu konkursā? Pavisam vienkārši: ieskaties šobrīd savā spoguļattēlā. Kritiski novērtē savu sejas ādu - vai tā kļuvusi sausāka, jutīgāka, plēkšņaināka, biezāka un raupjāka? Redzēto apraksti savā blogā. 

 

Padalies ar mums arī savos šī brīža ādas kopšanas knifiņos. Uz kādām skaistuma procedūrām tu mēdz aizstaigāt pie kosmētiķa? Ar kādām maskām savu ādu lutini tāpat - savās mājās? Kā gadalaika maiņa ietekmē tavu ikdienas ādas kopšanas režīmu? 

 

Tev ir kāda pārbaudītā metode, kas palīdz ātri atgūt mitruma līdzsvaru ādā un mazināt mīmikas grumbiņas? Izstāsti arī par to!

 

Blogu konkurss Sieviešu Klubā ilgst līdz 31. augustam. Pasteidzies! Iespējams tieši tev dāvināsim brīnišķīgo iespēju testēt Physiogel produktus.

 

Vairāk par Physiogel, lasi šeit >>

 

Kintija, Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras