Birstošais pūderis - mana pieredze

Zane Zanīte
Zane Zanīte 27. novembris 2015 21:24
1732

Sen neesmu par sevi devusi nekādu ziņu. Pazudusi nekur neesmu. Esmu iekritusi darbos līdz ausīm tā, ka nespēju aptvert, kas šodien pa dienu :D Bet darbs ir sīkums, pāries vētra un varēšu iepeldēt atkal mierīgākos ūdeņos :D

Bet šodien gribēju padalīties ar vienu interesantu produktu no La Mav, kuru man piedāvāja iepazīt kādu laiciņu atpakaļ. Uz iepakojuma tas nosaukts par minerālus saturošu tonālo krēmu. Bet kas iekšā?

20151127211124-13238.jpg
Ražotājs produktu aprakstījis šādi:

Minerālus saturošs tonālais krēms ar SPF 15. La Mav minerālu tonālais krēms apvieno korektoru, tonālo krēmu un pūderi un sniedz nevainojamu efektu, liekot ādai izskatīties dabiskai un mirdzošai, neaizsprostojot poras un neradot kairinājumu. La Mav Anti-Ageing Minerals™ piedāvā ķīmiskas vielas nesaturošu alternatīvu tradicionālajiem tonālajiem krēmiem un ir piemērots visiem ādas tipiem un stāvokļiem. Tas satur C vitamīnu un mežrozīšu eļļu, kam ir pierādīta pretnovecošanās iedarbība un kas arī baro un aizsargā to no brīvajiem radikāļiem.

Viss jau ir jauki, bet par krēmu to nu nekādi nenosauksi.

Es teiktu, ka tas ir ļoti maigas un vieglas konsistences pūderis, kurš, uzklājot vienkārši ar otu, būs pavisam nemanāms. Tas ir viegli sedzošs un mazliet matējošs, tas viegli izlīdzina sejas toni un spēj kosmētiku noturēt vietā līdz pat darba dienas beigām. Tomēr lielākus ādas defektus tas nevarēs noslēpt. Vēl pie plusiem varu minēt tā dabisko sastāvu un izcelsmes valsti, kas ir Austrālija un kas man asociējas ar tiešām kvalitatīvām precēm.

20151127211228-32448.jpg

Runājot par tā iepakojumu: sākumā domāju - cik neparocīgi šāds birstošais pūderis ir iepakots, un nolēmu, ka tas būs tikai un vienīgi "stacionārs" produkts, līdz atklāju, ka tam ir aizbīdāms vāciņš :) (un tā ir tiešām laba lieta) Tomēr kopumā es iepakojumu par ļoti ērtu nevarēšu nosaukt - jo grūti produktu no tā ir paņemt, nenoberot pusi zemē.

Kopumā produktu vērtēju kā foršu, bet laikam ne teju 35 EUR vērtu.

Mans tonis "medium" ir kā radīts man.
Cena: 34,50 EUR
Nopērkams:  LaMav.lv

Priecāšos par iespaidiem no minerālās kosmētikas pieredzes :) kā arī par birstošo pūderu pieredzi, jo es līdz šim neko līdzīgu neesmu mēģinājusi.

Lai forši!
Z!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Marta Marta 29. novembris 2015 21:36

Tas viņiem skaitās dabīgais, ja? Pēc tam ieliec atsauksmi :)

Zane Zanīte 29. novembris 2015 16:21 Marta Marta

Nu man ar āķis lūpā - un pasūtīju birstošo bronzeri no Bio2you... :D

Marta Marta 28. novembris 2015 14:04

Es lietoju tikai birstošos pūderus, un esmu sajūsmā (Y) Nepatīk man ne tonālie, ne presētie pūderi.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras